İnstagram Mesaj Kutusu Sorunu (1 Viewer)

End

Credits
227
Rating - 0%
İnstagram mesajlarına giremiyorum.
Ön belleği sildim.
Başka telefondan denedim.
İnstagramı tekrar yükledim.
Telefondan Chrome ile denedim.
Bir türlü DM kutusuna giremiyorum
Yüklenmedi diyor veya eski Mesajlar gitmiş bir şekilde Boş gözüküyor.
Birine mesaj yollıcakken Dm yollaya tıkladığım da eski Mesajlar bir tek o şekilde gözüküyor bile varsa yazabilir mi ? Nasıl düzelir?

A

Anarchosa

Aniden gelen mesajlar ve
Hesabın spam altında olması gibi nedenleri olabilir. Uygulamadan kaynaklı bi problem olduğunu düşünmüyorum. Hesabınla alakası vardır. Bunu öğrenmek için başka bi cihazdan gir hesabına dm kutusunu kontrol et

End

Credits
227
Rating - 0%
Aniden gelen mesajlar ve
Hesabın spam altında olması gibi nedenleri olabilir. Uygulamadan kaynaklı bi problem olduğunu düşünmüyorum. Hesabınla alakası vardır. Bunu öğrenmek için başka bi cihazdan gir hesabına dm kutusunu kontrol et
Hesapla Alakası var başka cihazla denedim aynı sorun devam ediyor.
Önerin nedir napmalıyım?

A

Anarchosa

Hesapla Alakası var başka cihazla denedim aynı sorun devam ediyor.
Önerin nedir napmalıyım?
Genellikle hesabı dondurup tekrar açtığında bu tarz sorunlar düzeliyor. 1-2 gün kapalı kalsın.

End

Credits
227
Rating - 0%
Genellikle hesabı dondurup tekrar açtığında bu tarz sorunlar düzeliyor. 1-2 gün kapalı kalsın.
Kapattım açtım. Düzelmedi. Global bir sorun galiba yabancı forumlarda herkes bu durumdan şikayetçi başka çözümler arıyorum

End

Credits
227
Rating - 0%
Spam yemiş olabilirsin kardeşim fotoğraflarına bol bol yorum ve beğeni attır düzelir
Kardeşim spam değil ya global bir problem bazı hesaplarda oluyor bende ki hesap yabancı hesap zaten.
kimsenin spam atacağını düşünmüyorum uzun süredir kapalıydı.
Açtım 2 gün sonra mesajlar gitti.
uğraşıyorum da kimse adam akıllı açıklamamış durumu.
Bulursam ben paylaşırım artık.
Sorunu yaşayıp düzeltmeyen tonla insan var.
Ne bu konuda mail'e cevap veriyorlar nede yardım merkezinde bu durum ile ilgili bir kaynak var. Farklı telefonlarda denedim güncelledim sildim yükledim çıktım girdim yok düzelmedi.

Credits
118
Rating - 0%
Sorunu daha önce görmediğim için bir şey diyermiyorum kanka düzeltirsen aç konu yardımcı olur millete

Axis

5566
Credits
0
Rating - 0%
Aynı sorunu bende yaşamiştim. Eski sürümlerden sıkıntısız goruntuleyebilirsin.

Users who are viewing this thread