İnstagram Takipçi Kasma Yötemi!! :) (1 Viewer)

KatiB 

The Legends Will Die When Forgotten
Credits
725
Rating - 100%
Gerçekten böyle basit konular açmak için başka forumlardan alıntı yapmak mı gerekiyor. Hide tagları kaldırıldı

Credits
3,125
Rating - 100%
Gerçekten böyle basit konular açmak için başka forumlardan alıntı yapmak mı gerekiyor. Hide tagları kaldırıldı
Adminler de kain gibi konunun alındığını biliyorlar sağ olun admincim ama kainlik geç çalışıyor heralde konu açıldıktan bir kaç gün sonra yazınca :D

Credits
306
Rating - 0%
İlk olarak fazla güzel olmayan ve fake olduğu belli olmayacak bir kız hesabı bulun.

Ardından bi fake hesap kuruyoruz profil fotosuna dikkat çekecek kızın fotolarından birini ekliyoruz.

Şimdi ise gerçekten fake olmayan ve abazaların takip ettiği birini buluyoruz - yada sayfa.

Takip edip takipçilerine istek atıyoruz.

Takip banı yememek için saatte 160 kişiden az kişiye istek atmanız lazım benim önerim sayın saatte 140 kişiye atın.

Attıktan 10 dk sonra göreceksiniz ki 30-40 kişi istek atmış size yaklaşık 1 saat sonra 100 kişiye yakın kişi sizi takip
edicek.

Günde 8-10 kere 5 dk bu işlemi yaparsanız günde 1k takipçiden fazla kasarsınız ha benim boş vaktim var diyorsanız
bu dediğim taktiğin yanında yine abazaların takip ettiği hesaplara yorum atıp yada sfs yapıp takipçiyi dahada
artırabilirsiniz.
x

Credits
24
Rating - 0%
First, find a girl account that isn't too pretty and won't be obvious as fake.

Then we set up a fake account and add one of the photos of the girl that will draw attention to her profile photo.

Now we find someone who isn't really fake and is followed by bigots - or the page.

We follow and send requests to their followers.

In order not to get a follow ban, you need to send requests to less than 160 people per hour, my suggestion is to send them to 140 people per hour.

After 10 minutes, you will see that 30-40 people have sent you a request, about 1 hour later, close to 100 people follow you.
will.

If you do this process for 5 minutes 8-10 times a day, you will lose more than 1k followers a day, if you say that I have free time.
In addition to this tactic I said, by commenting on the accounts followed by the abazas or by doing sfs, you can get the follower even more.
You can increase it.

Credits
15
Rating - 0%
İlk olarak fazla güzel olmayan ve fake olduğu belli olmayacak bir kız hesabı bulun.

Ardından bi fake hesap kuruyoruz profil fotosuna dikkat çekecek kızın fotolarından birini ekliyoruz.

Şimdi ise gerçekten fake olmayan ve abazaların takip ettiği birini buluyoruz - yada sayfa.

Takip edip takipçilerine istek atıyoruz.

Takip banı yememek için saatte 160 kişiden az kişiye istek atmanız lazım benim önerim sayın saatte 140 kişiye atın.

Attıktan 10 dk sonra göreceksiniz ki 30-40 kişi istek atmış size yaklaşık 1 saat sonra 100 kişiye yakın kişi sizi takip
edicek.

Günde 8-10 kere 5 dk bu işlemi yaparsanız günde 1k takipçiden fazla kasarsınız ha benim boş vaktim var diyorsanız
bu dediğim taktiğin yanında yine abazaların takip ettiği hesaplara yorum atıp yada sfs yapıp takipçiyi dahada
artırabilirsiniz.
Jsjsjsjdjd

Users who are viewing this thread