İnstagram Taklitten Hesap açma (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
bu 200 tl yazan arkadaşa güzel bi ban atalım şuan tek tük açanlar var gökyar bile 500 açarken sen ne sikimsin

Credits
0
Rating - 0%
bu 200 tl yazan arkadaşa güzel bi ban atalım şuan tek tük açanlar var gökyar bile 500 açarken sen ne sikimsin

kalk siktir git burdan adminler sana bi ban atsın o zmn gör instagram ı takliti

bi sikim bilmiyorsun gelip burda konuşuyorsun ben hesabı açabiliyormuyum açıyorum fiyata 200 tl ye laf ediyorsun en düşük 1k tl den açıyorlar takliti fb gaming media yı 7 tl ye açılan sikimsonik client ile karıştırmada kalk siktir git şimdi amk bilgin yok bi sikim yok gelip diyorsun 200 tl yok şu bu kadar açıyor açabiliyorsan bedavaya aç hesapları.

şimdi siktir olup gidebilirsin veled i zina

Credits
0
Rating - 0%
tanımadığın için böyle konuşuyorsun kardeşim benim gel hesap aç 200 atarım hadi gel abim benim

Credits
0
Rating - 0%
tanımadığın için böyle konuşuyorsun kardeşim benim gel hesap aç 200 atarım hadi gel abim benim
Her hesabı açanı client vs form ile açan sanma.

fb gaming media ne işe yarar bakabilirsin client in bile çalışmadığı zmn gaming media online olr.

Credits
0
Rating - 0%
Tokat konusununda sorun yok escrow kullanırım benlik sorun yok escrow ücretini hesabı açılacak verir bana direkt 200 tl gelir kısaca 200 tl nin içinden düşme olmasın gerisi sorun değil ;)

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread