Şehitler Le Dalda Geçen PKK Saldırı Herkese Bekleniyor (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
2,026
Rating - 0%
Arkadaşlar Hiçi Uzat Micam Bana Yardım Edecekler Varsa Lütfen yorumlar Bölümüne +1 Yazsın Herneyse Arkadaşlar Şehitlerimize küfü eden dalga geçen orospu evlatları var bunu ları facebook grup ları var ama sakın bunu kapatmicaz biz bu gurubu hakli cez ama nasıl

işte burda sosyal mühendislik lazım arkadaşlar yapmanız gereken birtane dosya,mp3,mp4,fotoğraf,pdf vb gibi birşey hazırlayın ardından birtane tırojen hazırlayın ama bunu kali üzerinden yaparsanız daha sağlıklı olur ama isteyen DarkComet Üzerinden Yapsın arkadaşlır tırojanı istediğiniz şeyiin içne koyun ardından bunu yedirmek kaldı

işte bunu sosyalmühendislik ile yapıcaksınız herkese bunu yapın ve herkesin etkisiz hale getirmeye çalışın ardından formun kurucusanda sıra geliyor onu dence bizim kurucular yapsın @Mectruy yapa bilir ama değim gibi bunu birtek biz yapmıyoruz bunu bana atan kişi ayt söylemiş bunu bereber yapıcaz yani burda herkesin bir görevi var herkesi bekliyorum hadi aslan lrım gösterin kendinizi ama sakın kimse formu hackleren kendi nick vermesin vermek isteyn bütün rütbe sahibi ve burda bize destek olacakların ismini versin yada sadece spyhackerz yazsın bu bize yeter ve en azından birşey yapmış oluruz ama şimdi kimsenin kaçışı sınavlar bitti hadi bakalmı kim ne yapacak görelim

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Grup Linki
https://www.facebook.com/eris.serti

Last edited:
Credits
163
Rating - 0%
Bende kalinlinux var azda sosyal mühendislik var yaparim

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread