Öneri İSTEK / ÖNERİ / ŞİKAYETLERİNİZ NELER ? [Tüm spyhackerz üyelerine duyuru] (3 Viewers)

Credits
944
Rating - 100%
Benim bir kaç şikayetim daha var

1-) Çalıntı konu çok fazla oluyor. Aynı forumdan konuları çalıyorlar daha geçen gün benim konumun aynısını açmış sonunada kendi ismini eklemiş başka forumdan alırsin eyvallah ama kendi bu forumda açtığım konuyu çalıyorlar buna konuyu kitleme değil ban veya like sayılarından eksilme gelsin çünkü bunu çok fazla yapıyorlar az önce gene farkettim sırf like için gene bir başkasının konusunu çalmış herşey tamamen aynı bide. Buna bir şeyler getirilmesini bekliyorum bunu lütfen dikkate alın. Çünkü yapmaya devam ediyorlar.

2-) Çalışmayan şeyler paylaşılıyor. Adam gitmiş ta ne zamandan kalma methodu paylaşmış ve hala like alıyor. Moderatörler denemeli diyeceğim ama hangi birini denesinler ama en azından bir baksınlar konuya zaten onlarda o konu hakkında bilgisi varsa konuyu kitler.

2. Neyse ama ilk dediğim çok fazla oluyor ilkini dikkate almanızı çok istiyorum.

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
Benim bir kaç şikayetim daha var

1-) Çalıntı konu çok fazla oluyor. Aynı forumdan konuları çalıyorlar daha geçen gün benim konumun aynısını açmış sonunada kendi ismini eklemiş başka forumdan alırsin eyvallah ama kendi bu forumda açtığım konuyu çalıyorlar buna konuyu kitleme değil ban veya like sayılarından eksilme gelsin çünkü bunu çok fazla yapıyorlar az önce gene farkettim sırf like için gene bir başkasının konusunu çalmış herşey tamamen aynı bide. Buna bir şeyler getirilmesini bekliyorum bunu lütfen dikkate alın. Çünkü yapmaya devam ediyorlar.

2-) Çalışmayan şeyler paylaşılıyor. Adam gitmiş ta ne zamandan kalma methodu paylaşmış ve hala like alıyor. Moderatörler denemeli diyeceğim ama hangi birini denesinler ama en azından bir baksınlar konuya zaten onlarda o konu hakkında bilgisi varsa konuyu kitler.

2. Neyse ama ilk dediğim çok fazla oluyor ilkini dikkate almanızı çok istiyorum.
Bunun aynısını daha dün sen yaptın şikayet olduğunuz şeylerin çoğunu kendiniz yapıyosunuz

Kaisareia 

GrandPa™
Credits
31,973
Rating - 100%
Eee bizim emekler ne olacak aşağı yukarı 2 ayda 5 sayfa konu açtım.

DDaha önce kendi kendime aldığım karar vardı hatırlayanlar vardır 3-5 günde bir toplu konu açacağım. Yani konu açmaya devam ha arada açtım konularda o anlık açılması gereken konular mesela bunun gibi.

KAALI

ISO27001 (Counterintelligence)
Credits
313
Rating - 100%
Sadece Legend uyeler değil , Emektar rolü de yönetim tarafından verilmeli. Bu gün bende popüler şeylerden konu açıp like kasar emektar olurum ama şunu unutmamak gerekir ki, sayı arttıkça kalite düşer. Emektar rolü bence eski modlara ve süpermodlara verile bilir ayrıca cidden emeği olup fakat uzun süre spyda olmayan yeni üyelere verilmelidir.

3 bin like den sonra da mesela like kasma felan engellenmeli sebepde zaten rütbenj almışsın artık kaliteye odaklanmak gerek mesajını vermek için . Deli gibi konular açılıyor aktiflik artıyor ama kalite peki ?? Büyüyoruz fakat sayca büyüyoruz mesele bu. Yapılan paylaşımların kalitesini arttırmak yönünde çalışmalar yapılmalı bence @Mectruy abi

KAALI

ISO27001 (Counterintelligence)
Credits
313
Rating - 100%
Bence her kategoriye ayrı adminler ve ya modlar eklenmeli. Kimse kendi kategorisi dışında diğer kategorilerde söz sahibi olmamalı . Mesela sosyal medya konusu kesinlikle Gençtürk kardeşimizin sorumluluğuna verilmeli.

Credits
1,651
Rating - 0%
Bence her kategoriye ayrı adminler ve ya modlar eklenmeli. Kimse kendi kategorisi dışında diğer kategorilerde söz sahibi olmamalı . Mesela sosyal medya konusu kesinlikle Gençtürk kardeşimizin sorumluluğuna verilmeli.
Nereden baksan 12 13 kategori var 12 13 kişiye yetki vermek saçma olur zira şuan baktığımda yetkili sayısı yeterli bence bunun dışında diğer konular da random yorumları olduğunca silip uyarı veriyoruz ban yiyende oluyor fakat her yorumu vs tek tek göremiyoruz bu kolay değil bunun için aklımda bir şey var cem abiye ileteceğim önüne geçilebilecek bir şey olduğunu düşünüyorum

Credits
4
Rating - 0%
Türkiyenin en büyük hack forumu olarak forum hakkındaki şikayetlerinizi konu altında çekinmeden yazmanızı istiyorum, hakarete varmayan hertürlü eleştirinizi konu altında yapabilirsiniz bizde eksiğimiz nedir görelim ve daha iyi olmak için bu sorunları giderelim.

Örnek:

Sizi rahatsız eden üyeler varmı ?

Rütbe almanız gerektiğini düşünüyormusunuz ?

Forumdaki eksik kategoriler neler ?

qqsbEQCv.jpg
Rütbe atlamak için mesaj kasılması gereksiz bence sadece like olsun likeyi arttırın daha iyi olur.

schowix

Everything you can imagine is real.💋🤪
Credits
80
Rating - 0%
Yani kral rütbe atlamamı düşünüyorum mastere geçmeyi ama bi türlü atlayamıyorum :D

Credits
4
Rating - 0%
Türkiyenin en büyük hack forumu olarak forum hakkındaki şikayetlerinizi konu altında çekinmeden yazmanızı istiyorum, hakarete varmayan hertürlü eleştirinizi konu altında yapabilirsiniz bizde eksiğimiz nedir görelim ve daha iyi olmak için bu sorunları giderelim.

Örnek:

qqsbEQCv.jpg
merhaba ben yeniyim burası güzel bir site ama yeniler için ufak bir öğretici yabarsanız sevinirim ve gizli konulara cevap veriyorum ama hala göremiyorum

Credits
161
Rating - 0%
merhaba ben yeniyim burası güzel bir site ama yeniler için ufak bir öğretici yabarsanız sevinirim ve gizli konulara cevap veriyorum ama hala göremiyorum
Konuya Like Ve Yorum At Attıysan Hala Görünmüyorsa Sayfayı Yenile Olacaktır :')))))))

Dj_Taleh

Old User / Hack3r

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Bak Abi C e m Abi Yani.
Sakaligi Falani Atdim Bi Kenara. Onemli Olan Biliyonmu Ne.?

Adamin Birisi Zahmet Yapmis Konu Paylasmis. Yorum Yerine Insanlar. Yani Uyeler.
es. e.s s.a hdjd. eyw Yaziyorlar Cozumu Bulunursa EyvAllah.
Belliki C eM bey S..i.e Almadi Bizleri ! Tamam Olsun @Mectruy Abi

Lav3y

https://t.me/lav3y
Credits
0
Rating - 0%
Knk sss ve duyuru kategorisini oku forum ile alakalı çoğu şeyin cevabı var

Credits
0
Rating - 0%

Örnek:

qqsbEQCv.jpg
Geleli iki üç gün oldu ve çok memnunum kusursuzluk bir şikayet olucaksa fazla kusursuzuz :p

feartakva 

Amcı Kurt
Credits
1,700
Rating - 100%

Örnek:

qqsbEQCv.jpg
bazıları paylaştıkları şeyin yanına kısaca ne olduğunuda yazsın bi zahmet bazı ingilzce kelimeleri anlıyamıyoruz reis

E M İ R🎄

Cobain...
Credits
9
Rating - 0%
Müzikle ilgili bi başlık açılırsa orayı ben alayım .d

Credits
65
Rating - 0%

Örnek:

qqsbEQCv.jpg
çoğu konuya cevap yazamamak ihtiyacım olan birşey oluyor ama yetkim yetmiyor ihtiyacım olan şeyi de alamıyorum

Credits
1,456
Rating - 0%
çoğu konuya cevap yazamamak ihtiyacım olan birşey oluyor ama yetkim yetmiyor ihtiyacım olan şeyi de alamıyorum
rütbeni yükseltmen lazım dostum konu açarak like vb. topluyarak kısacası foruma katkı sağlayarak rütbeni yükseltebilirsin rütben yükseldikçe yetki alannda genişleyecek.

Users who are viewing this thread