Şizofren, Gerçekten Şizofren Çıktı ! (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
A

Anarchosa

Saygıdeğer sanalın psikopat insanları ve değerli okuyucularımız… Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde, Kendini sanalın Warez Tanrısı olarak ilan etmiş olan şizofrenik hastası; Şizofren adlı lamerin sitesine FarelWarock adlı defacer tarafından tecavüz edilmişti.

İndexi ruhsal olarak kaldıramayan şizofren, elleriyle iki yanağını tutup kafasını duvara vurarak, hayatı sorgulamaya başladı.. “KOCAM NERDE KOCAM NERDE KOCAM NERDE” diye sayıklamasıyla adeta yaralı anne ve babaların yüreğine nasırlı elleriyle bir dokunuş yaptı..

Haberin devamı için;
https://hacknews.org/2019/04/13/sizofren-gercekten-sizofren-cikti/

T

tombalaci

Ses etmeyeyim diyorum da eşşeksin ya işte anlayacağın yok. Sunucu sahibin bile hacklendiğini kabul etti hala sağda solda şifre almış o bu diye ağlıyon. Seni adam yerine koyup hackten elimizi çektiğimiz için helallik istedik yaptığın işlere bak. Çocuk musun evlâdım sen :) aylardır hacki bırakmama rağmen b4 b4 diye zırlayıp duruyorsunuz efendi olup özelden yazsanız dert tasa kalmayacak ta orospu avrat gibi arkadan iş çevirmeyi huy edinmişsiniz kendinize. Yazık gerçekten yazık.

T

tombalaci

Ki hacklemeden önce defalarca seni konuşmaya çağırdım aha ortağının yüzü burada , anlatsın olanları @akose :)

A

Anarchosa

Ses etmeyeyim diyorum da eşşeksin ya işte anlayacağın yok. Sunucu sahibin bile hacklendiğini kabul etti hala sağda solda şifre almış o bu diye ağlıyon. Seni adam yerine koyup hackten elimizi çektiğimiz için helallik istedik yaptığın işlere bak. Çocuk musun evlâdım sen :) aylardır hacki bırakmama rağmen b4 b4 diye zırlayıp duruyorsunuz efendi olup özelden yazsanız dert tasa kalmayacak ta orospu avrat gibi arkadan iş çevirmeyi huy edinmişsiniz kendinize. Yazık gerçekten yazık.
Ki hacklemeden önce defalarca seni konuşmaya çağırdım aha ortağının yüzü burada , anlatsın olanları @akose :)
uzaa

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread