Şizofren yani benim hakkımda (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Beni az çok tanıyan tanır burada çok kişiye yardımım olmuştur. İnsanlardan para istediğim ve spyhackerzi beraber kurduğumuzu söylediğimi söylemişler. Ancak yanlış yapmışlar. @Mectruy beni az çok sende tanırsın. İmt den bu yana 6 yıl falan oldu. Büyük bir ihtimalle beni çekemeyenlerin bir iftirası ben kanıt istiyorum kanıt sunsunlar.Kimden para istemişim kanıt sunsunlar. Bu söylemlerde bulunanları çağır konuya yüzleşelim. Sonrasında zaten gideceğim.

A

Anarchosa

Bütün ssleri ve kanıtları bu akşam teker teker forumda sunucam.
Senin yerinde olsam susardım ama illaki rezil olmak istiyorsun. Foruma rezil edicem seni. Dışardayım. Olaylara @TheKoswog byrolesa mka hepsi tanık ve şahit. Ses kayıtlarının hepside teker teker yayınlanacak.
Benim bi kırmızı çizgim var. O kırmızı çizgimde bir insana asla irtifa atmak yoktur.
@TolanK1 @Mectruy akşam saat 8 gibi tüm kanıtları forumda sunucam abi.

Hem suçlu hemde güçsüz amk

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,675
Rating - 94.7%
Anarchosa akşama tüm ispatları koyacakmış 4-5 kişinin birden yalan söylüyor olma ihtimali çok zor.

şu resimde bile 4 kişi var.

I4omvb.png

Credits
0
Rating - 0%
Burdaki herkese sesleniyorum boşu boşuna alevlendirmeyelim ortamı bi sinirle bazı şeyler abartıya kaçmış olabilir kimsenin kalbini kırmaya gerek yok sjofren komik biri biraz söyledikleri aşırıya kaçmış olabilir cahilliğine bırakıp spyhackerza merdiven koymaya devam edelim. @Mectruy ricam kapatalım konuyu. amacımız yükselmek olmalı

Credits
0
Rating - 0%
Burdaki herkese sesleniyorum boşu boşuna alevlendirmeyelim ortamı bi sinirle bazı şeyler abartıya kaçmış olabilir kimsenin kalbini kırmaya gerek yok sjofren komik biri biraz söyledikleri aşırıya kaçmış olabilir cahilliğine bırakıp spyhackerza merdiven koymaya devam edelim. @Mectruy ricam kapatalım konuyu. amacımız yükselmek olmalı
söylediklerimide anlat kardeşim borç olayı falan sen içindesin

Credits
0
Rating - 0%
Bu arada borç olayına gelirsek 50-100 tl arası bir para istedi maddi durumu olmadığından bende 200 dolar karşılıksık vermeyi teklif ettim. İşler iyi diye kabul etti sonra bu olaylar patladı parayıda yollamadım.

Credits
0
Rating - 0%
Bu arada borç olayına gelirsek 50-100 tl arası bir para istedi maddi durumu olmadığından bende 200 dolar karşılıksık vermeyi teklif ettim. İşler iyi diye kabul etti sonra bu olaylar patladı parayıda yollamadım.
parayı senin teklif etmen sonrasında benim gerek yok kanka demem kanka olayı açık açık anlat çözelim şunu. Şu iftira kalksın yeter bana.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread