◘ Bugün Yaşadığım İlginç Olay ◘ (1 Viewer)

Credits
725
Rating - 0%
Sürükleyicidir Tek nefeste Okursunuz :)

Hastayim Evde Bugün Uyuyordum Baktım Elektrikçi Aradı Dediki Elemanım İzne Gitmiş Burda Elektirk İşinden Anlayan Kimse Yok Gelirmisin Diye. Amk İşsiz ve Öğrenci olduğum İçin Kabul Ettim Neyse Gittim Dükkana Bekliyorum iş Gelmesini ve Telafon çaldi. arayan kadın dediki Televizyon için çanak aldık kurarmısınız. bende mecbur kabul ettim amk bide hava ne soğuk.herneyse çanağı kuramya başladım beni çağıran kadın 3. katta oturuyor , çanak 1. kata kurulacak. herneyse ben çanağı kurarken 2. kattan yaşlı bir teyze seslendi dediki oğlum bizi çanakta bozuldu ayarlarmisin?.tabi bende kendimi iyilik meleği selena saniyorum kabul ettim.neyse çanak kurulumu bitti kabloyu çekiyorum elimde soğuktan donmuş geldim 2. kata baktim 3. kattaki kadın bağırdı "Sakın O Yaşlı o**** nun Balkonundan Geçmesin Kabloyu Keser. Ananı Sikeyim Yaşlı teyzede yanimda. bana teyze dediki oğlum 2 yıldır bizim çanaktan izliyorlar dün çanağa kar düştü bozuldu bunlarda yeni çanak aldilar bize izin vermiyorlar. sonra 3. kattaki kadina dediki Senin kanlonu ne zaman kestim. baktim ortam alevleniyor taktım kulaklığı dinlememek için. bir birlerine sövüyorlar amk bende hizla kabaloyu doluyorum baktim tartişmaya kocalarida girdi dedim hasiktir. Bi yanda Bana Para verecek Haksız Kadın bi yanda Yaşlı teyze. Ulan kavga büyüdü balkon dalaşına girdi amk. Bizim yaşlı teyze sinir krizi geçirmesin ve baktım bağırdı senin çanağını kırarım diye.bende dinliyom amk.Baktım harbiden ciddi kabloyu hizlica götürüyom bide ne olsun bizim yaşlı teyze kabloyu elimden çekmesinmi hassiktir çanak koptu. şöyle hayal edin eliniz soğuktan donmuş 2 saatir iş yapıyorsunuz ve elinizin içinden hizlica kablo çekiliyor. herneyse bütün emek çöpe gitti 3. kat çildirdi amk. kocalar merdicende kavgaya girdi ben Onlarımı ayirayim , Çanağımı Düzelteyim , Soğuktan Tutmayan Ellerimle Polisimi Ariyim bilemedim amk.

Not : Çikaracağimiz Ders İyilik Yapananın A.korlar , Sakın iyilik Yapma
Orijinaldir Bi yerlerden Çalıntı değildir .

Users who are viewing this thread