★ FernsCompany® > ★ Otomatik Beğeni ★ Organik Takipci ★ Dip Fiyatlar ★ (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
FernsCompany®

Takipçi Paketlerimiz

10.000 Aktif Türk Takipçi 100₺
20.000 Aktif Türk Takipçi 200₺
25.000 Aktif Türk Takipçi 250₺

Beğeni Paketlerimiz

1.000 Otolike 150₺
2.000 Otolike 300₺
3.000 Otolike 450₺
4.000 Otolike 600₺
5.000 Otolike 750₺

*Sizi takip eden hesaplar Türk ve aktif kişilerden oluşmaktadır.

*Paylaştıklarınızı görürler, beğenirler ve düşme olur.
*Türk ve aktif takipçi olduğu için sayfanıza zarar vermez.

Bize WhatsApp üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.
WhatsApp: 0 (543) 373 yirmi iki altmış üç

IboCanReyis

-------
Credits
0
Rating - 0%
5K beğeni için gelip senin eline 750 tl vercek 13ıq lu kişileri bulursan banada yollasana 2 3 tanede ben kazıklıyayım

Credits
0
Rating - 0%
5K beğeni için gelip senin eline 750 tl vercek 13ıq lu kişileri bulursan banada yollasana 2 3 tanede ben kazıklıyayım
Sayın IboCanReyis, otolike hizmetlerimiz aylıktır. Şöyle ki; siz bu hizmeti satın aldığınızda, bir ay içerisinde istediğiniz kadar paylaşımda bulunun, her paylaşımıza 5.000 beğeni otomatik olarak gelecektir. İyi günler.

Credits
0
Rating - 0%
Vay anasını fiyatlara bak :O Ciddi ciddi satış yapıyorsun yani sen demek ki gelip burda konu actıgına göre. Çok enteresan.

IboCanReyis

-------
Credits
0
Rating - 0%
Sayın IboCanReyis, otolike hizmetlerimiz aylıktır. Şöyle ki; siz bu hizmeti satın aldığınızda, bir ay içerisinde istediğiniz kadar paylaşımda bulunun, her paylaşımıza 5.000 beğeni otomatik olarak gelecektir. İyi günler.

Gelen beğeniler hepsi oto işliyor yani binevi botlar beğeniyor. boş iş , gerçekten gidip size 700 500 tl verip bu paketten alan kişileri bulursam bende epey bi soycam gibi kardeş , kaldımı dünyada böyle insanlar hayret ediyorum.

Credits
0
Rating - 0%
Gelen beğeniler hepsi oto işliyor yani binevi botlar beğeniyor. boş iş , gerçekten gidip size 700 500 tl verip bu paketten alan kişileri bulursam bende epey bi soycam gibi kardeş , kaldımı dünyada böyle insanlar hayret ediyorum.
Kardeşim bu konu hakkında herhangi bir bilgin yok, piyasadan da bihabersin. Eğer bir bilgin varsa konuş, bilgin olmadığı için yanlış ve boş konuşup konuyu baltalama. Otolike hizmeti de aktif türk takipçiler tarafından yapılıyor. Benim sahip olduğum paneli hortum gibi düşün, eğer havuza su gerekirse hortum otomatik olarak havuzu dolduruyor. Senin anlaman için ancak bu şekilde anlatabilirim, anlayabilirsen. Aşağıya normal piyasa fiyatlarını koyuyorum.

JAz46q.png

Normal fiyatlar yukarıda. Benim size sunduğum 5.000 otolike için fiyatı adam 2.000 beğeni için alıyor. Dediğim gibi, boş yapma.

IboCanReyis

-------
Credits
0
Rating - 0%
Kardeşim bu konu hakkında herhangi bir bilgin yok, piyasadan da bihabersin. Eğer bir bilgin varsa konuş, bilgin olmadığı için yanlış ve boş konuşup konuyu baltalama. Otolike hizmeti de aktif türk takipçiler tarafından yapılıyor. Benim sahip olduğum paneli hortum gibi düşün, eğer havuza su gerekirse hortum otomatik olarak havuzu dolduruyor. Senin anlaman için ancak bu şekilde anlatabilirim, anlayabilirsen. Aşağıya normal piyasa fiyatlarını koyuyorum.

JAz46q.png

Normal fiyatlar yukarıda. Benim size sunduğum 5.000 otolike için fiyatı adam 2.000 beğeni için alıyor. Dediğim gibi, boş yapma.

Sonuçta hepsi bot kardeşim , kullanıcıları bot olarak kullanıyorsun adamlar istiyerek beğenmiyor gönderini

yani ne işime yarıcak sahte beğeni biraz anlatsana dinlemek istiyorum

5000 bot durumu beğendi diyelim , bunun bot oldugunda biliyorum , kendimimi avutcam

Credits
0
Rating - 0%
Sonuçta hepsi bot kardeşim , kullanıcıları bot olarak kullanıyorsun adamlar istiyerek beğenmiyor gönderini

yani ne işime yarıcak sahte beğeni biraz anlatsana dinlemek istiyorum

5000 bot durumu beğendi diyelim , bunun bot oldugunda biliyorum , kendimimi avutcam

Kardeşim, tekrar söylüyorum, sahte veya bot olmadığı için etkileşim kazanıyorsun, bu da senin gönderinin instagram arama bölümünde çıkmasını sağlıyor, bu yöntem ile daha fazla takipçi kazanıyor daha fazla kişiye erişiyorsun, her paylaşımda aynı şey olduğu için instagram hesabı gün geçtikçe büyüyor, bir süre sonra otolike hizmeti almadan 5.000 beğeniye ulaşabiliyorsun.

Users who are viewing this thread