☪ Mayısta Askerim ☪ (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Kazasız belasız vatan görevini bitirmeyi nasip eylesin Rabbim hakkında varsa şehadet şerbetinden tattırmayı Nasip eylesin Allahım .

Akifcan Hür 

☾★ T'ÜRK ☾★
Credits
0
Rating - 100%
Gozlerini kapat zevk almaya bak.
tmmdir:
Kazasız belasız vatan görevini bitirmeyi nasip eylesin Rabbim hakkında varsa şehadet şerbetinden tattırmayı Nasip eylesin Allahım .
Amin Sağ Olasın Reis
Usta hadi hayırlısı allah yolunu izini açık eylesin işlerin rast gitsin sağsalim gidip gelmen dileğiyle
Eyvallah Kral Sağ Ol
Canın neler isterse yapmamaya çalış gelince iyisini yaparsın ;)
Eyvallah :D
kazasız belasız git gel dostum Allah kolaylık versin
Eyvallah Sağ Ol Gözüm

Credits
1,658
Rating - 0%
valla kardes kısıda bıtırdın yıne ıyısın gotun donmaz fazla ama yanında beyaz atlet falan goturme 4 5 tane baksır al cok cekcecen :D beyaz corapta goturme siyah ızın verıyolar d: ve sampuan al 2 3 tane stok yap traş bıcagı kesınlıkle al amk bıze 5 tl den alıp 13 tl satılıyolardı neyse bunlara dıokkat et hırsızlık olur elbet benım gıbı teskere sonu son 2 gun baksırımı caldılar bı gotumdekı donla geldım dıkkat et allaha emenaet .)

Akifcan Hür 

☾★ T'ÜRK ☾★
Credits
0
Rating - 100%
En büyük asker bizim asker tmmdir:

Eyvallah Abim, Sağ Ol Var Ol <3

valla kardes kısıda bıtırdın yıne ıyısın gotun donmaz fazla ama yanında beyaz atlet falan goturme 4 5 tane baksır al cok cekcecen :D beyaz corapta goturme siyah ızın verıyolar d: ve sampuan al 2 3 tane stok yap traş bıcagı kesınlıkle al amk bıze 5 tl den alıp 13 tl satılıyolardı neyse bunlara dıokkat et hırsızlık olur elbet benım gıbı teskere sonu son 2 gun baksırımı caldılar bı gotumdekı donla geldım dıkkat et allaha emenaet .)

Eyvallah Reis Sağ Ol

Hayırlı teskereler moruk güle güle git gel.

Eyvallah Gözüm Sağ Ol

Users who are viewing this thread