1 Sunucuda 2 Hacker Karşılaşırsa (1 Viewer)

Kirito1337

B0RU70
Credits
0
Rating - 0%
Adını Söylemeyim :p #Yaşadım
ZOGkqA.png

F

Fl0ry

Yaşamayanmı Var :dd ulan 2 saat ugrasırdın shell sılınırdı en cok o koyuyodu eskiden .

Credits
0
Rating - 0%
türk sunucularinda genellikle karşilaştiklarim (fenerove,alperen50,özellikle isimtescilde , adbess,k3p4,hacknogly,ternando,rootboy,kingspuvsvsvs diye giden nick ) bunlarla genellikle serverlerde karşilaştim. özellikle isimtescilde en çok alperen50'yle adbess denk geldi.

HackNology

Esskeetit......
Credits
0
Rating - 0%
türk sunucularinda genellikle karşilaştiklarim (fenerove,alperen50,özellikle isimtescilde , adbess,k3p4,hacknogly,ternando,rootboy,kingspuvsvsvs diye giden nick ) bunlarla genellikle serverlerde karşilaştim. özellikle isimtescilde en çok alperen50'yle adbess denk geldi.
Vayy sunucuda denk gelmişiz demek hocam :D

Meras

Guest
Credits
0
Rating - 0%
Fenerove ile sunucuda mı karşılaştın :D :D jejrmfm sırf adını yazmak için yazmışın . Bu adamın Tolga sayesinde bu kadar değerleneceğini hiç düşünmezdim helal olsun erdinç bunu okuyorsan :D

Users who are viewing this thread