%100 Fud Chrome'a Eklenti Yükleyen Exe [Dev Yazılım] (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar,

AutoIT dilinde yazmış olduğum; google chrome'a eklenti yükleyen exemi satışa sunuyorum.

Programın mantığı basittir, exe çalıştığı anda chrome'a eklenti anında yüklenir bütün developer izinleri verilir.

İzinler;

--disable-web-security

--user-data-dir

--app-shell-install-crx

--load-extension=

İsteğe göre ek izinler verilebilir.

İsterseniz eklentilerinizi de yazabiliriz.

Exenin genel amacı şifre kart bilgileri vs. çalmaktır.

Online olarak istediğiniz komutu verdirip chrome üzerinde her şeyi yapabilirsiniz.

(Siteye hit gönderme, youtube izlenme, instagram like, facebook like) gibi aklınıza gelebilecek her türlü işlemi yapabilir istediğiniz her türlü şifreyi anında alabilirsiniz.

Kişinin girmiş olduğu sitelere kadar anlık olarak amung.us sayacı tarafından takip edebilirsiniz.

Not: Program botnet olarakta kullanılabilir.

Hiçbir anti-virüs yazılımı bu işlemi virüs olarak algılamaz.
Kullanıcılar eklenti yediklerini fark etmezler.
Eklentiler kısmına girildiği zaman sekme kendi kendini imha eder.
Exenin silinmesi mümkün değildir, eklenti bir şekilde kaldırılsa bile exe tekrardan eklentiyi yükler.
Program domain üzerine kurulur kontrol paneli javascript üzerinde çalışmaktadır.

Örnek: asd123.com/ver.js ekranına yazılan javascript kodları kurbanlarda çalıştırılır. Ping süresi 2 saniyedir.

Not: Program sadece formatla silinir.
Downloader + kendi antivirüsü ile birlikte teslim edilir.

Tanıtım videosu:

Tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.

Fiyat: 1500 TL

Source ile birlikte: 2500 TL

Daha fazla detay almak için ICQ'dan iletişime geçebilirsiniz.

Credits
0
Rating - 0%
eline sağlık hoş geldin

Teşekkürler...

sorgusuz java exe yükleyici yapabilirmisin fud

Dediğiniz yazılımın flash versiyonunu kodladım. Ancak artık Flash ve java desteği kaldırıldığı için 10-1 geri dönüş alabilirsiniz.
Bilgisayarında java yada flash kurulu olmayan kişiler siteye girdiğinde kurban olmaz.
HTML5 için ek yazılım gereksinimi olmadığı için şuan için herhangi açık bulunamadı.
Eğer bulunursa ulaşırsanız onuda kodlarız :).

İyi forumlar.

Credits
0
Rating - 0%
Güzel birşeymiş, keşke az da param olsa :)
107iJ.gif

Credits
0
Rating - 0%
Aslında proje güzel ama bu Rat şekli üzerinde Dowlander yada php. Rat gibi olması daha güzel olur. + Fiyatı baya pahalı sen bize bir Free sürüm yapsan :)

Credits
0
Rating - 0%
vıdeoda ses tanıdık
black kıng wıfı krııcı programını pıyasaya sürmüştün . batıkan mıydı neydı ısmın doğru mu

Users who are viewing this thread