140K Twitter Hacked (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Gzl eline saglik bro sanalda eskilerdensin sanirim fb doneminden sonra ig de takildim biraz afk kaldim

o zmnlar mafyapenguen melih joker nihat firat vs var di hsp vurdugumuz bi kac kisi daha var di ismi aklima gelmedi

adam akilli hsp vurmayi isini bilen birini gormek guzel sanal coluk cocugun eline kalmis 10k vuran cocuk mesaj atip bana laf edio komik isler

Credits
1,456
Rating - 0%
elinize sağlık, twitter kendine dikkat etsin
Eyvallah bro
Gzl eline saglik bro sanalda eskilerdensin sanirim fb doneminden sonra ig de takildim biraz afk kaldim

o zmnlar mafyapenguen melih joker nihat firat vs var di hsp vurdugumuz bi kac kisi daha var di ismi aklima gelmedi

adam akilli hsp vurmayi isini bilen birini gormek guzel sanal coluk cocugun eline kalmis 10k vuran cocuk mesaj atip bana laf edio komik isler
Eyvallah dostum çalışan her zaman başarılı olmuştur :)

Credits
0
Rating - 0%

İsimlerini yazdığın, beraber hesap vurduğun kişiler de çoluk çocuk değil mi?
Eline sağlık @Gençtürk

Users who are viewing this thread