27k Instagram hesabı Hacked (2 Viewers)

Credits
0
Rating - 0%
Güzel iş. Halihazırda bir çalışmam var ve gerçek şifrelerden oluşan bir wordlist hazırlıyorum. Daha sonrasında bu wordlist üzerinde bazı çalışmalarım olacak. Bundan dolayı senden bir ricam olacaktı. Elinde gerçekten data varsa bana yanlızca password sütununu gönderebilir misin?

Credits
944
Rating - 100%
Güzel iş. Halihazırda bir çalışmam var ve gerçek şifrelerden oluşan bir wordlist hazırlıyorum. Daha sonrasında bu wordlist üzerinde bazı çalışmalarım olacak. Bundan dolayı senden bir ricam olacaktı. Elinde gerçekten data varsa bana yanlızca password sütununu gönderebilir misin?
Ben brute force ile değil phisıng ile çaldım brute force ile uğraşma bence

Credits
0
Rating - 0%
27k hackledim diye başlık atınca bende elinde db var sandım. o yüzden password sütununu istemiştim. o zmn tek bir hesapla uğraştın doğrumu? 27k yı phishing ile elde etmen pek olası değil.

Credits
454
Rating - 0%
27k hackledim diye başlık atınca bende elinde db var sandım. o yüzden password sütununu istemiştim. o zmn tek bir hesapla uğraştın doğrumu? 27k yı phishing ile elde etmen pek olası değil.
ohooo nasıl olası değil zaten minimum 10k düşer

Credits
58
Rating - 0%
phishing ile min 10k hesabın datasını nerden nasıl alabileceksin? instagramın sunucularına girmediysen bunu mümkün kılacak bir yol varsa banada anlatın?
terim kullanmayı bırakırsan anlayabilirsin entel kardeşim. phisng ne demek onu öğren, methodları öğren aydınlanacaksın.

Credits
0
Rating - 0%
Tmmdır siz takipçi üzerinden gitmişsiniz ben user datası üzerinden. Olay tamamıyla algı meselesiymiş k.bakmayın. Elinde gerçek instagram datası bulunan varsa ve bana yardımcı olabilirse sevinirim.

Credits
0
Rating - 0%
terim kullanmayı bırakırsan anlayabilirsin entel kardeşim. phisng ne demek onu öğren, methodları öğren aydınlanacaksın.
Ukala kardeşim benim olayım yanlış anlaşılma snn olayın bilgiçlik taslama. SQL, XSS, Shell, File Upload, Remote Code Execution vs. sen hangisini web tarafında istiyorsan gel ben sana eksik kaldığın kısmı öğreteyim. Benim olayım tek hesapla değil. Sen brz daha olayların farkına vardığında büyük düşünmeyi öğreneceksin. Polemik yaratmak istemiyorum. Sadece milleti forumlardan soğutma yeter.

Users who are viewing this thread