Credits
0
Rating - 0%
Evet arkadaşlar Ayyıldız **** ÜST DÜZEY **** ödün(ç)aldım israil hava savunma sistemi hack.exe dosyası içindedir !

AŞAGIDAN POSTU BEĞENMEYİ YORUM ATMAYI UNUTMAYINIZ !

Konuyu editledim. İroni konular açtığınızda veya boş içerik olduğunda, saldırı yaptığınız hedefleri paylaşırken vesaire hide kullanmayınız. Boşuna konu üste çıkıyor ve yararlı ya da yeni açılan konuların önünü kapatıyor. Uyarımı dikkate alırsınız iyi forumlar. (bunu konuya cevap olarak atmamamın sebebi konuyu tekrar yukarı çıkarmak istememek :)
-Code Red
Evet arkadaşlar Ayyıldız **** ÜST DÜZEY **** ödün(ç)aldım israil hava savunma sistemi hack.exe dosyası içindedir !

AŞAGIDAN POSTU BEĞENMEYİ YORUM ATMAYI UNUTMAYINIZ !

Konuyu editledim. İroni konular açtığınızda veya boş içerik olduğunda, saldırı yaptığınız hedefleri paylaşırken vesaire hide kullanmayınız. Boşuna konu üste çıkıyor ve yararlı ya da yeni açılan konuların önünü kapatıyor. Uyarımı dikkate alırsınız iyi forumlar. (bunu konuya cevap olarak atmamamın sebebi konuyu tekrar yukarı çıkarmak istememek :)
-Code Red
+1

Credits
0
Rating - 0%
Team Oscar oyunculuk ödülü ald, arkadaşlar bu arada ayyldz arkadaşlar bu arada ayyldz arkadaşlar bu arada ayyldz arkadaşlar bu arada a Yazar Mehmet.i.T yani (M..T) ayyldz team çalşanlarnn tek başna amerikaya ödülü almaya gitti. Inshallah, this season will be a success. More Details Here.

Users who are viewing this thread