32 / 0 Fud Yöntem [.txt] (1 Viewer)

XenFun

Domaltazör
Credits
2,608
Rating - 100%
View hidden content is available for registered users!

Herkese Merhaba Sizlere 32 / 0 Bulduğum Fud Yöntemini Göstereceğim İlk Önce Verceğim Linke Gidin Ve Ordaki Yazıları Ctrl A - Ctrl C Olarak Kopyalayın http://notes.io/8M1a Evet Ondan Sonra Yeni Bir Metin Belgesi Oluşturuyoruz
-
YV2ZVl.png

Verdiğim Linkte Kopyaladığımız Yazıyı Yapıştırıyoruz Burda Ratınızın İndirme Bağlantısı Olucak Oda Dosya Tc De Upload Edip Ratınızın İndirilenlerde İsminin Altındaki Link Olucak Onu Yapıştırıyoruz İstediğinizad Ada Ratınızın Hangi Ad İle Kaydetsin Olucak
-
l4254X.png

Farklı Kaydet.. E Basıyoruz
-
ryBzy7.png

İstediğiniz Adı Yazıp Sonuna ".vbs" Yazmanız Gerekli Yoksa Olmaz En Önemli Olanı Bu Sonra İstediğimiz Adı Girdikten Sonra Masa Üstüne Kaydet'elim
-
NG602O.png

Evet ".vbs" Uzantılı Dosyamız Geldi Çift Tıklayıp Açıyoruz Sonra Masa Üstümüze Read_Me.knl.txt Diğe Bi Dosya Gelicek ".txt" Dosyasıdır Mesela İşte Bi Rar Şifresi Diğe Yada Usb İle Gidip Arkadaşınızın Pc İnde Çalıştırıp Ratı Aktif Edebilirsiniz
-
3gBGWA.png

Soldaki Dosya Bizim Ratımız Şimdi Ratımızı Kelscan De Taratalım Ben Taratım Sonuçlar Bu Bide poweshell Olmasının Nedeni Kısaltmadır Virüs Programlarını Böyle Atlatır
-
Zngoja.png

Herkese İyi Günler Esen Kalın

Last edited:
C

Crysuder

Eline sağlık güzel konu js felan görmüştüm de txt rat daha önce görmemiştim çok etkili olur exploit felan paylaşıp readme.txt yaptımı yemiycek kimse yok :D

X

x

readme.html gibi yapılıp scriptlerin içine atılırsa webmasterlar zıplar :d

• Like
Reactions: WyX
Credits
0
Rating - 0%
View hidden content is available for registered users!

Herkese Merhaba Sizlere 32 / 0 Bulduğum Fud Yöntemini Göstereceğim İlk Önce Verceğim Linke Gidin Ve Ordaki Yazıları Ctrl A - Ctrl C Olarak Kopyalayın Evet Ondan Sonra Yeni Bir Metin Belgesi Oluşturuyoruz
-
YV2ZVl.png

Verdiğim Linkte Kopyaladığımız Yazıyı Yapıştırıyoruz Burda Ratınızın İndirme Bağlantısı Olucak Oda Dosya Tc De Upload Edip Ratınızın İndirilenlerde İsminin Altındaki Link Olucak Onu Yapıştırıyoruz İstediğinizad Ada Ratınızın Hangi Ad İle Kaydetsin Olucak
-
l4254X.png

Farklı Kaydet.. E Basıyoruz
-
ryBzy7.png

İstediğiniz Adı Yazıp Sonuna ".vbs" Yazmanız Gerekli Yoksa Olmaz En Önemli Olanı Bu Sonra İstediğimiz Adı Girdikten Sonra Masa Üstüne Kaydet'elim
-
NG602O.png

Evet ".vbs" Uzantılı Dosyamız Geldi Çift Tıklayıp Açıyoruz Sonra Masa Üstümüze Read_Me.knl.txt Diğe Bi Dosya Gelicek ".txt" Dosyasıdır Mesela İşte Bi Rar Şifresi Diğe Yada Usb İle Gidip Arkadaşınızın Pc İnde Çalıştırıp Ratı Aktif Edebilirsiniz
-
3gBGWA.png

Soldaki Dosya Bizim Ratımız Şimdi Ratımızı Kelscan De Taratalım Ben Taratım Sonuçlar Bu Bide poweshell Olmasının Nedeni Kısaltmadır Virüs Programlarını Böyle Atlatır
-
Zngoja.png

Herkese İyi Günler Esen Kalın
bakak

Mr.B

Sövsem Bela S*ksem Zina
Credits
705
Rating - 0%
html e rat gömeyide buldumda şu an üstünde uğraşıyorum hatalarını gidermem lazım
javascript bro neyinde çalışıyosun ekliyceksin js kodunu bammm msgbox HACKER DONUNUZU İNDİRİYOR !!!!

Users who are viewing this thread