500 milyon dolar vurgun yapan Rus hacker grubu/Hacking motivation (2 Viewers)

KAALI

ISO27001 (Counterintelligence)
Credits
313
Rating - 100%
Beyler ilki tuttu , bende ikinciyi sıcak sıcak paylaşayım dedim.Yine rusça kaynaklardan aldığım bilgileri sizlerle paylaşıyorum ve bu haberi de Türkçeye ilk çeviren benim.

İlk konu olan milyon dolarlık vurgun yapan türk hacker konusu : Tıkla

Hikayemizin Kahramanı 3 tane yetenekli rus hacker (resimde 3 ü araba yarışına çıkmışlar )

NOT: 100 beğeni gelirse bu konuya , bu olayı nasıl 10 yıl içinde pes etmeden başardıklarını anlatacağım, (donanım ve yazılım olarak değil , mental olarak yani)

16463998_695459483994324_5015498079093129216_n_01.jpg
peskov.jpg

E-Photo-4.jpg

images.squarespace-cdn.com.jpeg

karim-baratov.jpg
L7D3H4ELXJB5VDJ4H4U7NJTYHM.JPG
unnamed.jpg

unneramed.jpg

Hikayemizin ana kahramanı Fbi en çok arananlar listesinde

Last edited:

KAALI

Credits
313
Rating - 100%
Beyler beğeniye lütfen abanalım , türk medyasında hiç bir yerde yok , ilk ben SPYHACKERZ e özel yazdım.Devamını istiyorsanız lütfen beğenelim.😍

KAALI

Credits
313
Rating - 100%
Ek olarak numaralara dikkat ederseniz BOP yani latincesi VOR olarak çevrirsek harifleri bu bir nevi mafya demek, genellikle mafyatik ilişkileri olanlar tarafından kullanılır ama son yıllarda her kes alıp kullanıyor rusyada bu numaraları, ayrıca bu numaranın bir alternatifi de еду как хочу anlamı olan E K X ile olan numaralardır ve anlamı : nasıl istersem öyle araba kullanırım demektir , genellikle bu numara türü mafyaların çoçukları tarafından ve ya zengin iş adamlarının çoçukları tarafından kullanılır ve polise uyarı niteliği taşır.

Credits
5,108
Rating - 0%
Beyler ilki tuttu , bende ikinciyi sıcak sıcak paylaşayım dedim.Yine rusça kaynaklardan aldığım bilgileri sizlerle paylaşıyorum ve bu haberi de Türkçeye ilk çeviren benim.

Hikayemizin Kahramanı 3 tane yetenekli rus hacker (resimde 3 ü araba yarışına çıkmışlar )

NOT: 100 beğeni gelirse bu konuya , bu olayı nasıl 10 yıl içinde pes etmeden başardıklarını anlatacağım, (donanım ve yazılım olarak değil , mental olarak yani)

View attachment 3030
View attachment 3037

View attachment 3031

View attachment 3032

View attachment 3033
View attachment 3034
View attachment 3035

View attachment 3036

Hikayemizin ana kahramanı Fbi en çok aranan[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]

Credits
0
Rating - 0%
beğeni gelirse bu konuya , bu olayı nasıl 10 yıl içinde pes etm

View attachment 3030
View attachment 3037

View attachment 3031

View attachment 3032

View attachment 3033
View attachment 3034
View attachment 3035

View attachment 3036

Hikayemizin ana kahramanı Fbi en çok aranan[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]

Users who are viewing this thread