8 uluslararası özel atletizm oyunları (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
arkadaşlar ben kıbrıs yakın doğu üniversitesi beden eğitimi ve spor öğretmenliği okuyorum geçen hafta cuma günü burda 8 uluslararası özel atletizm oyunları oldu adı üstüne özel olduğu için engelli kardeşlerimiz yarıştı. hepsinin yüzünde bir ışıltı bir gülümseme vardı. ingiltereden ve türkiyeden bir çok yarışmacı geldi hatta cirit atmada dünya 3'cüsü de geldi. trt tv kanalıda ordaydı bende o değerli güzel günü sizinle paylaşmak istedim. konu yanlış yere açılmışsa affola. bu dünyada kimse kimseden üstün değildir. dostluk içinde yaşayalım. ve herkes daha iyi bir yaşam için spor yapsın. en azında günde 15 dk koşun kendinize. olmadı fitnees gidin veya başka birşey evde oturup yayılmayalım. hepinize iyi günler.

1dmrNY.jpg

nrV2E5.jpg

v4dRZm.jpg

L37EQa.jpg

T

TheWayEnd

Çok anlamlı bir organizasyon kardeşim seninde dahil olmuş olmam bizleri onure etti

Credits
0
Rating - 0%
Çok anlamlı bir organizasyon kardeşim seninde dahil olmuş olmam bizleri onure etti
teşekkürler abi gerçekten hiç bir beklenti için görevli olarak gitmedim gala yemeği vardı oraya götürdüler ordada engelli kardeşlerimiz vardı hep birlikte güzel bir gün geçirdik

Users who are viewing this thread