Açığı olmayan site nasıl hacklenir

Discussion in 'Hack Dökümanları - Hack Articles' started by sl_yer, Apr 16, 2019.

1. sl_yer

sl_yer

Merhaba spyhackerz ailesi bugün açığı olmayan herhangi bir site nasıl hacklenir onu öğreteceiğim belki bu yöntemi
    bazılarınız biliyodur ama bu yöntem sağlam bir yöntemdir şimdi öncelikle her sitenin illaki bir açığı vadrı ama zor bulunnları yada bulamadığınız nasıl hacklersniz onu öğreticem önce açığı olmayan siteyi tarıyorsunuz Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım bu site tarabilirsiniz örnek [​IMG]
    ben bu siteyi tarattım şimdi genelllikle .tk uzantılı sitelere açık olabiliyor ve açığı taratmak içinde uniscan veya safe3 kullanbilrsinzi ben safe3 kuanıyorum ama safe 3 ün full olması lazımki tüm açıklarını tarasın sitenin yada uniscan de kkuabilrisniz onu size bırakıyorum evet sitenizi trattrınız açık çıktı diyelim eğer açık çıkarsa sityee shelll sokuyorusnuz sonra serverda root olup mass deface yapıp o açığı olmayan sitede hacklenmiş oluyor
    belki işinize yaramışıtr.yöntem böyledir kolay gelsin

2. AtCeenTa

AtCeenTa

bir ara aklıma gelmişti hosting şirketleri basıyorlar bir servere 1k site cf si var tk sı var hatalı olanlar var bir tanesi yüzünden tüm siteler zarar görüyor.

3. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    sl_yer

sl_yer

ayn :D

4. Slowman03

Slowman03

aynen de sql açıgı varsa birşekilde girilir hadi upload da var ama diğer açıklarda nasıl site admin şifresine ulaşırız Mesela İnstagram Takipçi sitesi için

5. Slowman03

Slowman03

Şey bu arada server da root olmak linux 2018 - 2019 için zordur.

6. by.root

by.root Defacer değil Lamer

Ellerine sağlık <3

7. Dark Saga

Dark Saga

Eline sağlık hocam

8. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    sl_yer

sl_yer

onun içinde aynı taktik :)

Loading...