Account Cracking Eğitim Seti (1 Viewer)

Credits
1,651
Rating - 0%
Merhaba dostlarım 3 4 yıldır bu işlerle uğraşıyorum account cracking üzerine bir çok soru geliyor işte nasıl yapılır edilir vs vs kısacası bir süredir video çekiyorum yani bir tür set anlatım tamamen bana ait bunun dışında combo arşivim ve işinize yarayacak her şeyde setin içerisindedir + olarak anlamadığınız şeyler hakkında da yardımcı olabilirim müsait olduğunuz zamanlar seti satın almak isteyenler bana ulaşabilir şuan sadece ön sipariş olayı var set tamamlanmadığı için henüz yayınlamadım fiyat ise 200 tl 'dir

Şunu belirtmeliyim ki bu işi internet üzerinden öğrenmeniz mümkün fakat sorun şu bi süre sonra tıkanırsınız yardımcı olabilecek birisi olmaz zamanın da azeri bir abim bana çok yardımcı olmuştu bu konuda ve o zamandan beri bu konu da kendimi geliştirmek adına bir çok forumda vip üyelik aldım bir sürü döküman okuyup kendimi geliştirdim hazırladığım eğitim seti de bu doğrultuda yapılmıştır. Yani işin kısacası size belki 1 yılda öğreneceğiniz her şeyi 1 haftada öğretebilecek bir eğitim seti hazırladım ve bu kendi öğrenme sürecimde satış için belirlediğim 200 tlden emin olun kat kat fazlasını harcamışımdır

Ticaretler escrow aracılığı ile yapılacaktır bana telegram @kuzeysinan üzerinden ya da forumda özel mesaj atarak sormak istedikleriniz sorabilirsiniz​

Users who are viewing this thread