Adminler veya modlar bakabilir mi ACİL (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
64
Rating - 0%
Ben ******* arkadaşımızdan oto aldım ya cuma cumartesi lakin otomuz hala api hatası alıyorum ******* kankam 2 saat bekle api hatası düzelir oturur dedi bende bekledim olmadı sonra dedi sabaha bekle dedi bekledim olmadı şuanki zamana kadar düzelmedi hata bende zaman kaybı yaşadım cebimden verdim parayı neredeyse son paramızdı iade istedim dalga geçiyor benimle. Paramın iade edilmesini istiyorum.Saygı değer yönetilerimiz adminlerimiz modlarımız konuya el atabilir mi

Credits
64
Rating - 0%
lütfen yardımcı olun bi 100 atmıştım birde 30 liraya bi arkadaşımızdan 30 tl ye domain aldım ona toplam 130 tl

Lastromance 

İyi bir oyunun, son söze ihtiyacı yoktur.
Credits
50,031
Rating - 100%
Gün geçmiyor ki yeni bir dolandırıcı çıkıyor ortaya. @Recepp bir de pişkin pişkin cevaplar veriyorsun adama. Hem parasına konuyorsun hem daşşak geçiyorsun. Yazık, 100₺ için…

Recepp

SOYTARI
Credits
5,283
Rating - 100%
aptal hala tokat diyor ? kurulum yapayım dedim yok dedin şimdi götün sıkışınca gelip kuurlum yap tokat attı diyorsun?

Credits
64
Rating - 0%
gel yap kurulum o zaman sağlam api ile kur eyvallaha diyeyim bak bakalım api hatası kalkıyor mu

Credits
64
Rating - 0%
pc kasıyor celeron işlemci kullanıyorum bak apin bozuk çünkü gelip kurmuyorsun gel anydesk yükleyeyim kasa kasa kur üstelik kurulumu senle yaptık adım adım ve sonuç api hatası

Recepp

SOYTARI
Credits
5,283
Rating - 100%
pc kasıyor celeron işlemci kullanıyorum bak apin bozuk çünkü gelip kurmuyorsun gel anydesk yükleyeyim kasa kasa kur üstelik kurulumu senle yaptık adım adım ve sonuç api hatası
kasması umrumda olmaz ben sana yapayım dedim ?

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread