ADNAN HOCAMIZ YALNIZ DEĞİLDİR! (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
İngiliz derin devleti ve CIA başrolde olmak üzere Mossad'ın,Lordların ve Beyaz sarayın arkasındaki yahudilerin oyununa gelmeyin!Adnan hocamız yalnız değildir!Kedicikler babasız,yuvasız kalmıştır! Zulme engel Olamıyorsanız duyurjasdghnfmjfk ne diyorum ben amk

Hocamız iyi harmandalı oynardı

Hocam nefesimi kesti,Ciğerimi söktün hocam yavaş amk Maşallah Hocam imanın bereketi maşallah hocam inşallah

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
kedicikler artık icraya düşsede açık arttırmayla alsak ikişer tane yuva vermek lazım onlara

Credits
0
Rating - 0%
Kediciklerin makyajsız peruksuz hali Harun abi gibi kanka boşver git zeytinlikde öşex sik daha iyi

Credits
0
Rating - 0%
source.gif

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
terbiyesiz ahlaksızlık ve vatan hainliğidir bu! hiç böyle bişey olablirmi ya nasıl adamlarsınız siz? 20 dakika olmuş hala link yok

Emilyano Zapota 

Since 2011 Yanıma Aldım Kendimi 🇹🇷
Credits
15,432
Rating - 0%
BİR DEFASINDA DEDİMKİ PAPAZ EFENDİ KUTSAL SU İLE ÇAY İÇERSEM NE OLUR BANA DEDİKİ KUTSANMIŞ ÇAY OLUR PEKİ DEDİM BU KELİMEYİ FARKLI DİLDE YAZSAM NE OLUR DEDİM MESELA HOLL TEA BANA DEDİKİ AMK OZAMAN MARKA OLUR DEDİ VE HOLLY TEA ŞEFTALİ AROMALI SICAK ÇAYI ÇIKARDIK ŞUAN ZENGİNİZ PARANIN AMKOYUYOZ :D OYE ÜŞÜDÜNÜZMÜ OZAMAN Bİ HOLLY TEA İÇİN VE İÇİNİZ ISINSIN PAPAZ RASCOLN VE SOFİ S4M3T ÜRÜNÜDÜR

4z1VWp.png
JDqz8W.jpg

Users who are viewing this thread