AKK Kalktı - Turkcell Supeonline (1 Viewer)

Gladyo

Grafiker
Credits
34
Rating - 0%
Merhaba bundan 2 gün önce 50 GB olan AKK (Adil Kullanım Kotası) yi aştım ve hızım 8 megabitten 3 megabite düştü son 2 gündür bir şeyler indirirken fark ettim hız tekrar 8 megibte yükselmiş bu gün girdim Superonline sitesine hesabıma baktım 75,25GB kota vermiş (normalde 50GB) İndirme yapsam dahi Kota ne düşüyor ne de başka bir şey oluyor ayarlardan baktım AKK tagı kalkmış Lİmitsiz tagı koymuşlar zaten 2-3 güne kalkıyordu erkenden kaldırmışlar ha birde benim fatura 50 TL normalde eskiden 60 TL geliyordu ben kapattırmak isteyince 50 TL teklif ettiler kabul ettim ancak kimseye önermiyorum Superonline falan en iyisi Turknet 60 küsür liraya altyapının desteklediği kadar internet veriyorlar hem akk hemde hız sınırsız bu diğer firmalar Akk kalkınca Hız limiti getirdiler her türlü sömürecekler Turknet öyle değil kullanıcı dostudur :)
CG1cRH.png

Credits
0
Rating - 0%
Ben olayı anlamadım 200gb akk ye 83 tl ödüyorum şimdi akk kalktı akk geçince sadece hızım yavaşlıyordu yeni düzende akk kalkıyor benim 4 günlük kullanımım 200gb aq akk kalktığı için ücret artıcakmı ?

Gladyo

Grafiker
Credits
34
Rating - 0%
Ben olayı anlamadım 200gb akk ye 83 tl ödüyorum şimdi akk kalktı akk geçince sadece hızım yavaşlıyordu yeni düzende akk kalkıyor benim 4 günlük kullanımım 200gb aq akk kalktığı için ücret artıcakmı ?
Taahhüt varsa bitene kadar almıyacak fazla ücret Taahhüt bitince Fiyat fırlayacak :)
Sırf Hız için fiyat uçtu

Credits
0
Rating - 0%
Sorun yaşamamak için superonline VDSL kullanıyorum 100 tl ödüyorum zerre tavsiye etmem berbat gelmeyin superonline 'a filan. Ama bakalım bundan sonra ne olacak hadi hayırlısı.

Users who are viewing this thread