Albayrak medya bana methot satacağını söyleyip 700 tl mi aldı Ve attığı metotlar kimsede yok dedi bana ve bozuk olduğunu anlayınca bende baktım meto (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
1,240
Rating - 0%
Albayrak medya bana methot satacağını söyleyip 700 tl mi aldı Ve attığı metotlar kimsede yok dedi bana ve bozuk olduğunu anlayınca bende baktım metotlar piyasa da olanlar , ve bana link atti formdayim diye bakabilirsin dedi forma esc ye vs , gruba sormaya karar verdim. Sorar sormaz tüm mesajları silip engel attı bende önceden vidoe almıştım aşağıya kanitlarini bırakıyorum iban isim soy isim Banlanlanmasini talep ediyorum, yada iade yapsani yoksa Dava acicam haberi olsun teşekkür ederim..

Credits
9,194
Rating - 100%
Albayrak medya bana methot satacağını söyleyip 700 tl mi aldı Ve attığı metotlar kimsede yok dedi bana ve bozuk olduğunu anlayınca bende baktım metotlar piyasa da olanlar , ve bana link atti formdayim diye bakabilirsin dedi forma esc ye vs , gruba sormaya karar verdim. Sorar sormaz tüm mesajları silip engel attı bende önceden vidoe almıştım aşağıya kanitlarini bırakıyorum iban isim soy isim Banlanlanmasini talep ediyorum, yada iade yapsani yoksa Dava acicam haberi olsun teşekkür ederim..
bune aq

Credits
9,194
Rating - 100%
@albayrakmedia semihe de sövmüşsün. Tg dan açıklaman varmı?
kimseye açıklama borcum yok beni bilen bilir normalde satmam rica etti diye verdim ayrıyetten method çalışıyor methodu aldı adım adım denedi sorular sordu anlattim 2 gün sonra bu bende vardi diyip para iadesi istedi zırt pırt tehtidvari mesajlar attığı için engelledim engellemeden öncede rahatsız etmeye devam ederse engelleyeceğimi belirttim o da tamam engelle yazdi :d dolandirmişim gibi konu açması komik

Credits
4,630
Rating - 100%
kimseye açıklama borcum yok beni bilen bilir normalde satmam rica etti diye verdim ayrıyetten method çalışıyor methodu aldı adım adım denedi sorular sordu anlattim 2 gün sonra bu bende vardi diyip para iadesi istedi dolandirmişim gibi konu açması ayrı komik yazdığı açıklama ayrı komik
2 gün geçtiğine emin misin?

Credits
1,240
Rating - 0%
kimseye açıklama borcum yok beni bilen bilir normalde satmam rica etti diye verdim ayrıyetten method çalışıyor methodu aldı adım adım denedi sorular sordu anlattim 2 gün sonra bu bende vardi diyip para iadesi istedi zırt pırt tehtidvari mesajlar attığı için engelledim engellemeden öncede rahatsız etmeye devam ederse engelleyeceğimi belirttim o da tamam engelle yazdi :d dolandirmişim gibi konu açması komik
@spyalbayrakmedia tag değiştin sonra düzeltin ama sen böyle kendini haklı çıkarmaya çalışacağını sanma görüşecez senle bekle gör bakam

Credits
100,000
Rating - 88.9%
Ticarette escrow kullanıldımı?

Credits
1,240
Rating - 0%
Sen sanıyorsun ben dvaa etmicem demi uğrasmaz diyorsun sen hele iade etme bakalım

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread