1. BU BAĞLANTIYA TILAYARAK BAĞLANTISINI KULLANARAK RESMİ TELEGRAM GRUBUMUZA KATILMIŞ OLURSUNUZ. SADECE SPY ÜYELERİ !

Amerikan Conilern Askeri Bilgiler Sızdırılmıştır.

Discussion in 'Güvenlik söylentileri' started by MİLİTARİST, May 24, 2019.

1. MİLİTARİST

MİLİTARİST

Amerikanın ******* 'da yaptığı **** adlı harekata ait görev ve operasyon bilgileri, görev alan personellerin
    Bilgileri tarafımca sızdırılmıştır.
    Çok yakında Afganistan ve Irak işgali hakkında belgeler yayınlanacaktır. Nesen Spyhacker diye sorarsanız. @Mectruy sen beni tanırsın. Sadece hafızanı yokla....

Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım
    Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım

Belgenin tamamı adminin izni olmadan yayınlanmayacaktır. Yayınlanacağı zaman arşiv olarak indirebilirsiniz. Bu belgeyi bula bula senmi buldun diyecek olursanız. EVET dahasıda var profilimi okursanız nasıl bulduğumu anlarsınız. Dahası gelicek. Bu en gereksizi. Hadi herkese hayırlı forumlar.

Burası yokluğumda baya değişmiş. Bende çok değiştim. Bakalım eskileri bulabilecekmiyim. ✔️

timcik99, agaadam, Flippin and 29 others like this.
  2. Nobody

Nobody Defacer

Tesekkürler kardesim sayende süper güç olacaz

Dark Saga and MİLİTARİST like this.
  3. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    MİLİTARİST

MİLİTARİST

Dalgacılar halen var ha:D

4. Mectruy

Mectruy Yaşlı Kurt

vallahi senin gibi birini anımsıyor gibiyim ama sen çok eski olmalısın eğer öyleyse. bu tür şeyleri yayınlama bukadar demo bile kafidir gerisi sıkıntı zaten çee

5. meftun

meftun buraya nasıl yazılıyor mk

Eline sağlık

6. Nobody

Nobody Defacer

Dolarda düşüyor hee

7. Roselly

Roselly Guest

Çok heyecanlı sal gelsin

8. Kripton

Kripton MARINA Master

Kardesim ne yaptin amerika savas acti Hummer araclar ulkemize giriyor.

agaadam likes this.
  9. ZoaZ

ZoaZ

Ns

agaadam and Koray d like this.
  10. Koray d

Koray d

C

agaadam likes this.
  11. Flippin

Flippin

:( Dostum doğrusu bozmak istemezdim , fakat bunlar halka açılmış bir arşiv zaten, 2 hafta önce merak ettiğim birşeyi araştırmak için yoklamıştım doğru kaynaktır diye ki doğru kaynak değil amerikan halkının duymak istedikleri şeyler yazılmış yapılanla yazılan birbirinden bağımsız. herneyse sonuç olarak public bir belge bunlar sızıntı felan yok dahasıda var.

Paylaşılan belge: Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım
    Buda dahası: Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım
    Baktığımda bu meraklılara!: Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım

@Nobody @Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım @Code Red Konuya asma kilidi vurun isterseniz.

Last edited: Ocak 13, 2020
    agaadam and namesis like this.
  12. agaadam

agaadam

Loading...