Coinli Android Silinen Fotoğrafları Kurtarmak (Rootsuz) (1 Viewer)

SpyCoin istenen konu
Credits
417
Rating - 0%
Merhabalar, android cihazınızda daha önce istemeden fotoğraf sildiyseniz veya haberiniz olmadan fotoğrafınız silindiyse ve silinen fotoğrafları geri getirmek istiyorsanız şu an en doğru yere geldiniz. 🙂

unnamed.jpg

Bu makaleyi yazmadan önce birçok uygulamayı indirdim ve hepsini test ettim. Kimisi sildiğim resmi bulamıyor kimisi buluyor geri getirmem için para istiyor veya kimisi buluyor indirmeme de izin veriyor fakat görüntü kalitesi aşırı berbat oluyor. Şimdi size vereceğim bu uygulama hem ücretsiz hemde yüksek kalitede resimleri kurtarmamızı sağlıyor. 🙂

Silinen Resimlerimi Nasıl Kurtarabilirim?
Silinen resimleri geri getirmeniz için hemen anlatıyorum. Öncelikle uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Uygulama Linki:

Uygulamayı kurup hemen açıyoruz. Karşımıza böyle bir ekran gelecek ilk sıradakine tıklayın.

Screenshot_20180721-012041.jpg

Daha sonra kurtarmak istediğiniz resme tıklayın. Yüksek kalitede olan resimleri alt tarafta sıralıyor. 🙂

20180721_011844.png

Şimdi de en alt taraftan Restore İmages yazısına basarsanız resmi geri getirmiş olursunuz. 🙂

20180721_011708.png

Tüm işlem bu kadar basit. Başarılı şekilde silinen fotoğrafları kurtardınız. Programı beğendiyseniz ve bu tarz paylaşımların gelmesini istiyorsanız yorumlarda belirtebilirsiniz. 🙂

Users who are viewing this thread