Anonim ve Güvenli E-posta Servisi: Protonmail (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Protonmail, çevrimiçi posta hayatınızı baştan aşağıya değiştirebilecek bir niteliğe sahip e-posta servisidir. Merkezi İşviçre'nin dağlarında yer alan veri merkezi kullanıcıları hakkında hiç bir bilgi tutmamakta anonimlik adına tüm gerekenleri yapmakta. Anonim olduğu gibi güvenlik açısından alınan önlem ve yöntemler sizi çeşitli tehlikelerden korumakta. Protonmail hesabımı doğru yapılandırdığımız halde neredeyse çalınması mümkün değildir. Protonmail ayrıca size özel VPN hizmeti sunmakta buda postalarınızı dilediğiniz ağda yine anonim olarak görüntüleme sansı sunar. Protonmail sadece web sitesi dışında diğer tüm işletim sistemi platformlarında çalışmakta ve uygulama mağazalarında indirilmeye hazır halde sizi beklemekte.

Bu video Protonmail Nedir ? Nasıl Kullanılır ?
sorularına yanıt vermek için hazırlandı.

Fabriel 

FabSec Lab.
Credits
25
Rating - 0%
Proton konusunu görünce yorum atmak istedim :)

Üzgünüm ama güvenli bir sağlayıcı değildir, gizlilik vaadi sunuyor görünür de gizlilik politikasını inceleyince görebilirsiniz

ip adresiniz + Günlük kaydı + Kişisel bilgileri kaydeder ve bunları resmi birimler ile paylaşır.

Gizlenmek amaçlı veya illegal amaçlı kullanılmasını tavsiye etmiyorum.

Credits
0
Rating - 0%
Haklısınız güvenli olması ile anlatılmak istenen burada çeşitli parola koruma yöntemlerine sahip olması.

Users who are viewing this thread