Arama Motoru Brute Force İnternet Yermi (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşalar Arama Motorunda Günlük 100-200 bin site Taratıyorum Rahat hafta içi pc de olmasam bile bazen 14 saat açık hafta sonlarıda sürekli açık İnternetimi Fazla Yermi Sizce Limitsiz Gerçi Bir Sorayım Dedim Sorun Olurmu

Grayman

#Zarar verme Psikolejisi. ~
Credits
0
Rating - 0%
Harcanan trafik verilerinden yola çıkarak programın günlük ne kadar internet harcadığını öğrenebilrisin. AramaMotoru'da Brute Force'da trafik harcıyor.

Credits
0
Rating - 0%
Harcanan trafik verilerinden yola çıkarak programın günlük ne kadar internet harcadığını öğrenebilrisin. AramaMotoru'da Brute Force'da trafik harcıyor.

Ustam Günlük 15 saat açık kalan bir pc nin maliyeti ne olur aylık 105 tl 100 tl ödüyoruım hep :D

Grayman

Credits
0
Rating - 0%
Ustam Günlük 15 saat açık kalan bir pc nin maliyeti ne olur aylık 105 tl 100 tl ödüyoruım hep :D
Verilere bakmadan bir şey söylemek doğru olmaz Dosya indirmiyor,video izlemiyorsan baya baya sömüyor olabilir.

Grayman

Credits
0
Rating - 0%
o dedikleriniz hepsini yapıyorum bu verileri nerden öğrencem
Çalıştır > CMD > şu komutları gir netstat -abF 4 >veritablosu.txt
Masaüstüne gelmez ise windows tuşuna basıp arama yaptır çıkar programlar ne kadar veri kullanıyor dosyadan görebilirsin :)

RedWolf

Sanalı Bıraktı
Credits
1,028
Rating - 0%
Adil kullanım kotası ( akk) yi maf ediyor internet sınırsız olsada hızını düşürüyor bide insani rahata alıştırıp kolaycı yapıyor o yüzden en mantıklısı sqlla başla sonra web üzerinden exploit kullanımı bunları yaparsan orta halli devlet sitesi ve normal site hackliyebilen bir defacer olursun bir tık daha öteye gitmek için kaliye bulaşmak gerekiyor makaleye döndü ama :)

Grayman

Credits
0
Rating - 0%
Adil kullanım kotası ( akk) yi maf ediyor internet sınırsız olsada hızını düşürüyor bide insani rahata alıştırıp kolaycı yapıyor o yüzden en mantıklısı sqlla başla sonra web üzerinden exploit kullanımı bunları yaparsan orta halli devlet sitesi ve normal site hackliyebilen bir defacer olursun bir tık daha öteye gitmek için kaliye bulaşmak gerekiyor makaleye döndü ama :)
Kalinin 2016.2 sürümü Kernel hatası veriyor. bu sürümünü önermem.
windows bilgisayar için kali linux rahatlığı geldi. Pentestbox incelemenizi ve kurmanızı öneririm.

RedWolf

Sanalı Bıraktı
Credits
1,028
Rating - 0%
Kalinin 2016.2 sürümü Kernel hatası veriyor. bu sürümünü önermem.
windows bilgisayar için kali linux rahatlığı geldi. Pentestbox incelemenizi ve kurmanızı öneririm.
Bugün kurdum daha herhangi bir hatayla karşılaşmadım ama ilerde çıkarmı bilemem

Credits
0
Rating - 0%
Bugün kurdum daha herhangi bir hatayla karşılaşmadım ama ilerde çıkarmı bilemem
hocam bu exploit ile site hacking hakkında bir makale varmıdır herkes söyledi ama exploit dedi geçti ne olarak arıcam bu dediginizi
linux windows server root bypass arastırdım ama exploiti söylersenız

D

delete.9999

Brute Forceyi normal pc den açmak hangi kafa vps iniz varsa açın ordan açın farkı 2 site düşüyorsa 20 site düşer tabi dorklarınızın güncelliğine bağlı

Users who are viewing this thread