Ashtral Seyahat (1 Viewer)

Chivasqx

Kronik, Düzeyde Psikopatım
Credits
221
Rating - 0%
Beyler Bilgisi Olan Var Mı Denemek İstiyorum Yapanlar Anlatabilir mi elbet yapan vardır Yazarsanız Çoook sevirim bunun riskleri ve Ya güzel yanları vs.

Credits
6,320
Rating - 100%
Denemedim değişik bişey

Chivasqx

Kronik, Düzeyde Psikopatım
Credits
221
Rating - 0%
Denemedim değişik bişey

Ben Biraz Denedim, Sadece Biraz Ama Tam Deneceğim Ve Ne Olup Bittiğini anlatacağım.. İlk denememde Biraz Havaya Kalktım Kalbim 30 dk koşsam bı kadar hızlı atmazdı Sonra Korktum Saldım Korkmaydadım Astral seyahatte olacaktım..

Credits
6,320
Rating - 100%
Ben Biraz Denedim, Sadece Biraz Ama Tam Deneceğim Ve Ne Olup Bittiğini anlatacağım.. İlk denememde Biraz Havaya Kalktım Kalbim 30 dk koşsam bı kadar hızlı atmazdı Sonra Korktum Saldım Korkmaydadım Astral seyahatte olacaktım..
Kanka nası saldın yani

Credits
49
Rating - 0%
Astral seyahat ruhun bedenden ayrılmasıdır kısaca. Tasavvufi çalışmalarda bu konu üzerinde özellikle durulur.Mana aleminin sırlarını keşfeden alimlerin sıkça yaptıkları duyulmuştur. Metafiziği araştırmanızı tavsiye ederim. Benim şahsi görüşüm denememeniz yönünde, zira boyutlar arası geçişte farklı varlıklar tarafından alıkoyulabilir veya geri dönemeyerek arafta kalabilirsiniz. Bu durumda da bitkisel hayata geçmeniz ya da ölmeniz muhtemeldir. Iyi forumlar.

Users who are viewing this thread