ASOSYALHATUN İFŞA VOL 2 (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Diğer Kanıtlar.
zzxpRw.png

Credits
0
Rating - 0%
yandex cıplak fotoğraflar mevcut forum ıcın sıkıntı cıkmasın diye özelden yazın yandex linki atayım.

A

Anarchosa

Instagramını paylaştığın kişi olmasına dair elinde kanıt var mı ?

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Böyle bilgilerin alenen paylaşılması yasak karşim. Büyütülcek bir durum değil kendini gizlemek için erkek taklidi yapmış olabilir , erkek veya kız olması pek birşeyi değiştirmez, önemli olan sizle olan diyoloğunda yaşattığı sorunlar varmı yokmu ? aranızda problemler geçmişse onun için yapıyorsanız o başka birşey.

Credits
0
Rating - 0%
Böyle bilgilerin alenen paylaşılması yasak karşim. Büyütülcek bir durum değil kendini gizlemek için erkek taklidi yapmış olabilir , erkek veya kız olması pek birşeyi değiştirmez, önemli olan sizle olan diyoloğunda yaşattığı sorunlar varmı yokmu ? aranızda problemler geçmişse onun için yapıyorsanız o başka birşey.
evet gördüm yeniledim Milleti Dolandırıyor Olayları Anlattım inanmayın aramızda problem olduki paylaştım.

A

Anarchosa

Haberde, rastgele birisinin bilgileri verilmiş ve ifş.a ettik demişler.
Yüksek ihtimal ile emircam mıdır emirhan mıdır, MR.HASAN adlı arkadaşımızın kavgalı olduğu biri ve köşeye sıkıştırmaya çalışıyor.
@Mectruy son haber onay çeker misin abi.
Millet gerçek ifş.a görsün.

Credits
0
Rating - 0%
dediğin kişiyi tanımam fakat emirhan yani asosyalhatunu tanırım , ve rootkitede zamanında küfür etmişlerdi.

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Haberde, rastgele birisinin bilgileri verilmiş ve ifş.a ettik demişler.
Yüksek ihtimal ile emircam mıdır emirhan mıdır, MR.HASAN adlı arkadaşımızın kavgalı olduğu biri ve köşeye sıkıştırmaya çalışıyor.
@Mectruy son haber onay çeker misin abi.
Millet gerçek ifş.a görsün.

onaylandı. haber sağlam.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread