AsosyalHatun ifşa olmuş. (1 Viewer)

R

Rolesa

Bu kadının kafası kimsede yok gerçi okadar dayak yesek bizde boyle olurdukta indexi bile anlamlı nebileyim şimdi kalmadı dimi bundan gülerek yazıyorum a m k
Bu kadin ne yaşıyor mk :D

Credits
38
Rating - 0%
İnstagram da hasanın yazı şekli ile aynıydı, akabinde o kadar sene sosyal medya kullanan biriyim fake ile gerçek kızı ayırt edebiliyorum. Tüm IP outları Maltepe, bana yakın. Semti toplayıp mevzuya mı gitsem acaba

R

Rolesa

İnstagram da hasanın yazı şekli ile aynıydı, akabinde o kadar sene sosyal medya kullanan biriyim fake ile gerçek kızı ayırt edebiliyorum. Tüm IP outları Maltepe, bana yakın. Semti toplayıp mevzuya mı gitsem acaba
geçerken benide al yol uzerinden çekeyim keleşi mk

S

Silinen üye 288

Tam bir kurgusal karakter , bunu kandırmaya doyamadım. Biraz daha ileri gitsem muhtemelen sülalesine erişecektim. Mr hasan mıdır nedir bunun köpekleri vardı en son sitelerine bastığımda havlaya havlaya öldüler *mcıklar :D Bunun reel numarasını bana ss attığında telegram'ın yan barından gördüydüm. Ayrıca nişanlı her halde . 1 Ay önce ağlamayı kesti diyordum nerede bu askere gitmiş demek ki çee

Credits
0
Rating - 0%
Ses değiştirme programları yok mu reis :D
Ya aq salakları bu tabiki virtual gelin. Sanalı bırakıcaktı sebep arıyordu kendi sitesine bastı. İnanmayanlar eski ortaklarından AtaTuran'a sorabilir. Reel fotosu da şudur.

Attachments

• 4ce8e16da7d0200b35b1ac61a846c114bf46417cea4949b1110767e15067ec0c.jpg
    4ce8e16da7d0200b35b1ac61a846c114bf46417cea4949b1110767e15067ec0c.jpg
    239.7 KB · Views: 15
Credits
0
Rating - 0%
Hack aleminde AsosyalHatun olarak bilinen sözde kız olduğu iddaa edilen CEREN DEĞERLİ ismi bakın aslında kim çıktı. Çocuk yaşta insanları kandırarak kendi hizmeti için kullanan dolandırıcı AsosyalHatun deşifre edildi. Deşifre bilgilerine geçmeden önce bu şahsın, sanal uğruna yüzlerce **Küfürbaz** kandırdığı, kendi menfaati uğruna illegal işlerde kullandırıldığını belirtmekte fayda var. En son illegal bir hack sitesi açmış ve 18 yaş altı cocuklara yönelik dolandırıcılık gibi işleri benimsetmesi çoğu kişi tarafından görünmeyen kısımdır. Sanalda Cute Team, Ayar gibi isimler tarafından AsosyalHatun‘un aslında bir erkek olduğu ifade edilsede çoğu kesim buna aldırış etmemiştir.

Yayın politikamız gereği, kişi bilgilerini yayınlamıyoruz lakin 18 yaş altı çocukları kandıran, kendi suç örgütüne alet eden bu şahsın bilgilerini paylaşacağız. Siz siz olun tanımadığınız kişiler, kimlik değiştiren vb. kişilere karşı uzak durunuz. Hemen herkese kanmayınız. Sanalda olsun, Reel hayatta olsun. Çok dikkat edilmesi gerekiyor.

AsosyalHatun lameri, MR.HASAN, MR.CIH4N ve MR.POLATBEY tarafından ***** edilip piyasaya servis edildi.

➤ CEREN DEĞERLİ YANİ GERÇEK ADI EMİRHAN DARI TÜM BİLGİLERİ (FAKELERE YER YOK)
➤ ADI SOYADI: EMİRHAN DARI
➤ OTURDUĞU YER : İSTANBUL MALTEPE
➤ YAŞI: 23
➤ BANKA HESABI İBAN: TR95 0011 1000 0000 0073 9547 02
➤ ALICI ADI: EMİRHAN DARI
➤ FAKE İSMİ: CEREN DEĞERLİ
➤ MEMLEKET: KARS VEGAS RİGOR TEKSAS (HECKÜRT)
➤ FACEBOOK:
➤ İnstagram:
➤ Amacı: MİLLETE KIZ TAKLIDI YAPARAK DİLENMEKTEDİR

NOT: AYI TEAM MR.HASAN MR.CIH4N MR.POLATBEY TARAFINDAN İFŞALANMIŞTIR. ASOSYAL HATUN DİYE TANIDIĞIINZ ERKEK TÜREMESİ OLAN , BİLGİLERİ ŞU ŞEKİLDEDİR.

Eski Siteleri: – (SANALIN ESKİLERİ MUTLAKA BENİM GİBİ TANIR)
Şimdiki Siteleri: bugresearcher.com ve exect1337.com

BUGRESEARCHER MR HASAN TARAFINDAN KODLANARAK PİYASAYA ASOSYAL HATUN ADINA CIKARTILMIŞTIR. CC İLE ALINMIŞTIR DOMAİNLERİ PATLAMARI O ÜZDEN STRATO HUGEDOMAİN VB. COLU COCUK..

NOT: CEREN YANİ EMİRHAN ABLAMIZA Bİ NASİHAT VERELİM İLLA KIZ OLMAK ISTERSEN 15K KIZ OLABİLİRSİN.

AYI TEAM MR.HASAN MR.CIH4N MR.POLATBEY TARAFINDAN İFŞALANMIŞTIR

Users who are viewing this thread