Astral seyehat nasıl yapılır? (1 Viewer)

Credits
59
Rating - 0%
Astral seyahate inan birisi olarak soruyorum inanmamın nedeni birkaç kere denediğmde ciddi anlamda sarsıntılar oluyordu. Neyse her makalede başka birşey var deneyimi olanlar yazabilir mi?

Credits
0
Rating - 0%
Gereksiz iş olm hayal gücüne bağlı olarak gittiğin ortamları kendin yaratıp o anki görüntülerini görüyorsun

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Eskiden imhatiminde bir arkadaşım vardı nicki manasugh ile başlıyordu ve Astral seyahatın çok ileri evrelerine geçmişti, yani başka boyutlara gidip gözlemliyordu, bana anlatıyordu gördüklerini , başka boyutlara gittiğinde orada hoş karşılanmadığınıda söylüyordu..

Credits
59
Rating - 0%
arkadaşlar ben bir yerde okuduğum için sormadım son 3 aydır ciddi anlamda araştırıyorum benim kafamda kurduğum birşey değil bu çümkü ben sallantılar olacağını bilmiyordum bilsem bile beynini kandırmak zordur yani astral gerçek ben tam yapamadım önceden korkuyodum ama Kuran-ı Kerim i okuyunca korkmadım çünkü insanlar herşeyden üstün (Allah hariç) cinlerdende üstünüz çünkü biz hem maddesel hemde manevi aleme hükmedebiliyoruz. Bende kesin sonuç almak için sordum. Tekrardan söylüyorum bu kafamızda kurduğumuz şey değil size kanıtlıyayım: Mevlana Hazretleri: Uyuyunca Ruh bedenden çıkar. Piri Reis: Haritaları her insan çizemez ermiş kişiler çizebilir.(astral seyehat) piri reis astral seyehat yapmadan amerika kıtasının bir kısmını çizmesi kendimce imkansız. Yani var ama ben nası yapacağım?

Zeu

Credits
0
Rating - 100%
Ruhsal Gelişimini yapmadan Astral seyehat falan yapamazsın bro. Bu da semavi dinlere aykırı bir şey

Credits
59
Rating - 0%
sarsıntı olduğu internette yazar okuyup buraya yazıyosun sanırım.
hayır internette tavandan kendinize bakıyormuş gibi hayal edin diyor bende yaptım vücudum sallanmaya başladı yani vücut değil ruh çünkü o sallantıyı yalnız siz hissedersiniz bu arada araştırdım sarsıntı ruh bedenden çıkmaya başlayınca oluyor. Ruh çıkarsa ölürsün yazmayın kaza durumu veya haastalık olmadan ölmüyorsun.

N

Nobody

astral seyahat gerçek ve internette onlarca makale var youtubeda onlarca video var araştırabilirsin

Credits
442
Rating - 0%
Astral seyahat fikri çok güzel ama kanıtlanması gerek. Yani illa dinde ruh var sende bedenden (geçici olarak) ayrılabilirsin diye bir şey yok . Amerika yıllar önce böyle bi projeye imza atmıştı. Milyonlarca dolarlık yatırım yaptılar.deneyler vs.En son açıklama olarak ne mi yaptılar. Hiçbir şey , projeden hiçbir şey yapamadıklarını söylediler. Ardından İngiltere ( yanlış hatırlamıyorsam) onlarda da sonuç hüsran . Madem yapan kişiler var deney yapsınlar sallıyorum duvarın arkasındaki odanın masasına kağıt koysunlar. Kağıtta da sayı yazsın. Bakalım astral yolcu bulabilecek mi o sayıyı :D

Credits
0
Rating - 0%
hayır internette tavandan kendinize bakıyormuş gibi hayal edin diyor bende yaptım vücudum sallanmaya başladı yani vücut değil ruh çünkü o sallantıyı yalnız siz hissedersiniz bu arada araştırdım sarsıntı ruh bedenden çıkmaya başlayınca oluyor. Ruh çıkarsa ölürsün yazmayın kaza durumu veya haastalık olmadan ölmüyorsun.
Sallanmıyor vücudun sen makalede öyle okuduğun için psikolojik titreme alıyorsun.

Credits
59
Rating - 0%
Sallanmıyor vücudun sen makalede öyle okuduğun için psikolojik titreme alıyorsun.
diyorum ki ben sarsıntı olayını sonradan öğrendim öğrendiğimden önce sallanıyordum yani sarsıntı olayını bilmeden önce sallanıyordum

N

Nobody

Astral seyahat fikri çok güzel ama kanıtlanması gerek. Yani illa dinde ruh var sende bedenden (geçici olarak) ayrılabilirsin diye bir şey yok . Amerika yıllar önce böyle bi projeye imza atmıştı. Milyonlarca dolarlık yatırım yaptılar.deneyler vs.En son açıklama olarak ne mi yaptılar. Hiçbir şey , projeden hiçbir şey yapamadıklarını söylediler. Ardından İngiltere ( yanlış hatırlamıyorsam) onlarda da sonuç hüsran . Madem yapan kişiler var deney yapsınlar sallıyorum duvarın arkasındaki odanın masasına kağıt koysunlar. Kağıtta da sayı yazsın. Bakalım astral yolcu bulabilecek mi o sayıyı :D
gerçekliği değiştiremezsin senin dediğin wallhack aq

Zeu

Credits
0
Rating - 100%
Ruhsal Gelişimini yapmadan Astral seyehat falan yapamazsın bro. Bu da semavi dinlere aykırı bir şey
Burada dediğim gibi Ruhsal Gelişimini ileri düzeye getirmeden anca beşikte sallanırsın.

Credits
59
Rating - 0%
Sence amerika böyle şeyi bulsa yaptık der mi :q mesela fiziki olarak Haşa Allahı görmüyorsun doğal olarak fiziki olarak kanıtlayamazsın ama var inanıyoruz kanıtlanmasına gerek yok ki.

N

Nobody

Aga bekliyorum gelsin kim olursa masamın üstünde kaç para olduğunu bulsun tamamdır bu iş
kuralları ve methodları var kardeşim işin ehli insanlar videolar çekiyor araştırabilirsin kafana eseni yapamıyon

Credits
442
Rating - 0%
kuralları ve methodları var kardeşim işin ehli insanlar videolar çekiyor araştırabilirsin kafana eseni yapamıyon

Allah aşkına bir tane somut kanıt göster inanacam. Şu Allah'ı da soyut deyip inaniyorsun diyene de; kitap göndermiş elimde somut bir şey var yine

scario1

Never die.
Credits
0
Rating - 0%
He sarsıntı doğru denedim bendede oldu. Pek abartacak kadar değil zorlatığı için olabilir ama gezemedim yani. Bir tür ütopya gibi. Ama ütopya o olsada ne yazar ütopyalardanda bıktık. Hata bu astral seyahat araştıran üniversite de var duymuştum. yani gerçek olması mümkün olabilir sonuçtan beyin sayamadığımız kadar paranormal bir şey.

Credits
390
Rating - 0%
ben çok araştırdım çevremdeki şamanlara ve imamlara da sordum bu konuyu ve aldığım karar şu hani uyuyoruz ya uyuduğumuz zaman aslında astrale çıkıyoruz hani bir an gelir de ben buraya gelmiştim dersin ya kendi kendine işte o yere uykuda gitmişsindir

Users who are viewing this thread