Aynen kardeşim üstün ddos koruması zort / criminalz.0rg (1 Viewer)

BraveHeart 

Dostum olmaz, Hasmım Yaşamaz.
Credits
1,513
Rating - 100%
Merhabalar,

direk konuya gireceğim network olsun hacking olsun keza forum olsun bunların hiç birisi hakkında bilgisi olmayan insalar lütfen hack forumu açmasın. Açıyorsa da mahalledeki 13-14 yaşındaki çocuklar ile takılsınlar boktan forumlarında. Herkesinde bildiği gibi hack forum keylerinde ki forumların genellikle hepsinin arası neredeyse bozuktur veyahut rekabet çoktur. Bir forum diğer forum için bir şey yapıyorsa bunlar tatlı rekabetlerdir. Fakat kalkıpta bir ip adresi paylaşıldığı için bu kadar ağlayacak / insanlara lamer vs diyecek kadar olmayın. criminalz owneri sana gelecek olursak biraz network öğrenmen dileği dile site kaç saattir kapalı ayağını denk al. Yok tek vasıfınız ddos vs demeye başlayacaksanız merak etme yakında indexide görürsünüz. yok ben seni tanımıyorum yok biz sizi tanımıyoruz siz kimsiniz zart zurt ayaklarına yatmayın hepiniz zaten hayranlarımızsınız. Hepiniz sanaldaki dün ki boklarsınız damardan farkınız yok. damar bile sizden daha iyi hatta amk tek sıkıntısı işte sm çekmeyi öğrenecek yakında abisi oda yavaş yavaş acele etmeye gerek yok. Neyse bakalım ultra üstün güçlü ddos korumanız o kadar mı iyi ?? Kral gözün koruma görmemiş senin ya :D damarın site bile daha iyi naptın belediyenin çöp kutusunamı bağladın siteyi :D

Screenshot_3.png

SAATLERDİR KAPALI OLAN criminalz.0rg ;

Screenshot_4.png

Users who are viewing this thread