AYT den geldim kızgınım. (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Ben AYT'de üst düzey alt kademeli çift çizikli sarı bereli bir komutanım. Birkaç gündür bizim forumumuz hakkında olup olmadık sözler ediyorsunuz ve benim gibi ayt fedayileri buna müsade etmeyecektir ! adeta mermileri klavyemin namlusuna vermiş kadar hazır olarak sizleri durdurmak için buradayım.
AYT bizim için adeta mabed gibidir hergün o asker resimli avatarlarımıza bakınıp biyandan youtube açıp hell march background müziği yapıp kendimizi piskolojik olarak siber savaşlara hazırlıyoruz çünkü üst düzey komutanlarımız bu yöntemin en büyük hackin tekniği olduğunu bize söylediler , kimseye omuzlarımdaki rütbeleri söktürtmem !!! sökemezsiniz !! üzerimden kamyon geçse o yıldızlara dokundurtmam çünki ben o yıldızları ayt'deki komutanlarımdan aldım !! bizim için vatan şeref demektir !! sizin gibi misyonsuzlar bunu anlayamaz anlayamazsınız.. Size karşı 500 bin tl siber asker toplanıyoruz 500 bin tl miz birden saldıracak size bekleyin ve gördün !!!!!!!!

Credits
299
Rating - 0%
nickini ver ciciş .) buray gelip bizemi atar yapıyosun yani ? nickini ver bakıyım sen yiyidim seni tanımak istiyorum :D

Credits
0
Rating - 0%
Hadsizler size ben botlarımı yalatacağım ! tam yalarken palaskam ile kafanıza kafanıza vuracağım and olsunki !!

Credits
0
Rating - 0%
geçin dalganızı internet cafeye gidiyorum 15 masayıda kiralayıp ping www.spyhackerz.com yapacağım bakalım ozaman böyle kolay dalga geçebilecekmisiniz , en fazla 15 liram gider..
Ahhahahahaha lan gerizekalı jcjxjdjdjfjdkkdk amk lameri git1 server kirala lamer bide dio ping atacam sjjsjsjsjsjsjsjsjjsjsj 15 masa he rueheuheue koçum bi git cloudflare bypass öğren

Credits
0
Rating - 0%
Yerinizde olsam böyle dalga geçmezdim ayt üst düzeyli paşalarıma ilettim konuyu !!!! belki benim 15 masa yetmez ama paşalarım nasa uydusuna bağlanıyor ve oradan kaç GB bir veri saldırısı olur artık tahmin edin :) ondan sonra SPY Puff olur !! spy diye birşey kalmaz makineniz bile yanar.

vec

GodFather
Credits
10
Rating - 0%
Yerinizde olsam böyle dalga geçmezdim ayt üst düzeyli paşalarıma ilettim konuyu !!!! belki benim 15 masa yetmez ama paşalarım nasa uydusuna bağlanıyor ve oradan kaç GB bir veri saldırısı olur artık tahmin edin :) ondan sonra SPY Puff olur !! spy diye birşey kalmaz makineniz bile yanar.
Uyduya baglanıyormus kardeşim uzaylılarlarıda çagırın öyle saldırın amk

A

AKI-BEY

Ağzıma bir şey geliyo ama sabır cekiyom :) e.n.o

Credits
0
Rating - 0%
Saldırıya çok kısa bir süre kaldı !! ben sözümün eri biriyimdir hesabını sormadan bırakmam.

04-15-nasauydu.jpg

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread