Ayyıldız Tim #İfşa (3 Viewers)

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
Hepinize merhabalar dostlar..

@Luntox ile birazcık eğlenelim dedik..
Bu Ayyıldız Kek Tim hakkında bir kaç eğlenceli şey bulduk, sizlerle paylaşmak istedik.

Buda Star Medya (stargazete.com) ile yaptığı anlaşma..

Z32Wjo.jpg

Arkası;
g6jnv0.jpg

Her anlaşmadan dudak uçurtan fiyatlar alıyorlar. Bu bir hack timi mi, yoksa yayınevi veya herhangi bir şirket mi ? Oluşumunuzun bu denli dandik olması bizi güldürüyor.

Herkesi, istediğini yapmadığı müddette fetöcü olarak mahkemeye veriyormuş beyefendimiz..

Ses kayıtları;
https://clyp.it/fg5h1fcs

Tüm gün brute ile site düşmesini bekleyen hekır timimiz acaba kimi neyle tehdit ediyor ?
Time alırken; Konum, Selfie, Adres, Yaş, İsim Soyisim ve tc'si gizli kimlik istiyorlar. Ayrıca, elinize veya herhangi bir yerinize 57 yazısını yazmanızı...

Yani diğer bir değişle, girdiğinde yamuk yaparsan davayı yersin diye korkutuyorlar gözlerini çocukların. Çok şükür, sanalda kimden korkup kimden korkmayacağımızı biliyoruz bazılarımız. AYT Hala konuşabilecek kadar karaktersiz bir grup ise buyursunlar açıklamaları yapsınlar..
~SkullZ

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
kendimi sikicem valla kendimi sikicem aq
ulan aytnin çoğu lamer bikaç biligili adam var diye saygı duyuyordum onlarda dolandırıcı çıktı aq.
milleti tehdit etmeye devam etsin itler.
illaki birgün açık verecekler. daha sonra çoğu örgütlenme ve yapılanmadan içeri girecek

Hesaplarını kapattım, iplerini logladım, içlerine girdim..
Büyük görünen küçük insanlardan ibaretler.

Credits
0
Rating - 0%
Siz bekleyin hiç bir yerde paylasilmadan ilk burda paylaşacağımız şeyler olacak her ifşa da konu derlenip yeniden paylaşılacak .

Şu bilinsin Orada 57.ALAY ' da görev aldım yukardakiler %100 belgedir .

AYT zaman kaybıdır hepsi brutecidir ben bu yüzden geriledim sağolsun @SkullZ kardeşim var.

Yakında bomba gibi bir belge gelecek ;)

Credits
201,695
Rating - 94.7%
AYT dediğin nedirki ? çocuk istismarcıları. İnsanlara iftirayada başlamışlar demek çee Devran döner bu ayt yöneticilerinin götünden kan alırlar. bukadar insanları düşman edinmek iyi birşey değildir, sahte parlak günler çabuk geçer, karşılığı acı olur birgün. At kuyruklu şizofreni adminleri yine neler peşinde kimbilir a.q

Credits
0
Rating - 0%
AYT dediğin nedirki ? çocuk istismarcıları. İnsanlara iftirayada başlamışlar demek çee Devran döner bu ayt yöneticilerinin götünden kan alırlar. bukadar insanları düşman edinmek iyi birşey değildir, sahte parlak günler çabuk geçer, karşılığı acı olur birgün. At kuyruklu şizofreni adminleri yine neler peşinde kimbilir a.q
Üstad neyin peşinde olduğu belli belgelersek paylaşırız burada

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%

Mec ben niye bu kadar sessiz kaldım sanıyorsun, bekle daha çok can yakacam ben :D

Credits
201,695
Rating - 94.7%
Bu at kuyruklu, börteçine Tim adlı ,fetö ile hiçbir alakası olmayan aksine yaptıkları işler ile tamamen türkçü bir ekip olan bir ekibi fetö iftirası ile hapse attırdı. Ülkemizin hukuk düzeninin bozukluğundan yararlanıp bunlar oldu. Ben merak ediyorum bu at kuyruklu devran döndüğünde sokakta korkmadan gezebilecekmi çee , adamın bilişim ile uzaktan yakından ilgisi yok. Gerçi her devrin adamı olmak bunu gerektiriyor sanırım. Ancak ilerleyen zamanlarda tekrar geriye dönüşü olmayacak bunların girdikleri yolun dönüşü yok, bedeli var çee

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
Bu at kuyruklu, börteçine Tim adlı ,fetö ile hiçbir alakası olmayan aksine yaptıkları işler ile tamamen türkçü bir ekip olan bir ekibi fetö iftirası ile hapse attırdı. Ülkemizin hukuk düzeninin bozukluğundan yararlanıp bunlar oldu. Ben merak ediyorum bu at kuyruklu devran döndüğünde sokakta korkmadan gezebilecekmi çee , adamın bilişim ile uzaktan yakından ilgisi yok. Gerçi her devrin adamı olmak bunu gerektiriyor sanırım. Ancak ilerleyen zamanlarda tekrar geriye dönüşü olmayacak bunların girdikleri yolun dönüşü yok, bedeli var çee

Reis, bana skype'den bi yaz sana bir şey anlatıcam önemli, bulursan bana süper şeyler yapabilirim :D

N

Nobody

hala daha anlamış değilim neredeyse bütün türk hacking grupları bunlara düşman düşman olanların arasında üst düzey insanlar bile var hala neden indexlenmiyor siteleri? bunun cevabını versin bana birisi :/ @BlackBox @Mectruy

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
hala daha anlamış değilim neredeyse bütün türk hacking grupları bunlara düşman düşman olanların arasında üst düzey insanlar bile var hala neden indexlenmiyor siteleri? bunun cevabını versin bana birisi :/ @BlackBox @Mectruy
quardeşim 500bin azılı hemçkır tarafından korundukları için
(şaka maka bende merak etmiyor deglm basın şunlara :d)

Credits
0
Rating - 0%
Hack işlerine yeni başladığım dönemlerde forum arayışına girdiğimde karşıma ilk bunlar çıkmıştı . 3 ,4 ayım çöpe gitti Ayyıldız timde , gram ilerlemedim .Sonradan öğrendim çakma olduklarını şoka uğradım .Anlamadığım kısım şu neden medya bunları destekliyor habire televizyondalar.Yazık oldu 3,4 ayıma bir programlama dili öğrenirdim o süreçte . Bir de söylemek istediğim şu var : ne kadar yararlı konu açtıysam hepsini sildiler sonra çekip gittim zaten . Ayyıldız Tim Pişmanlıktır .

Credits
0
Rating - 0%
hükümet yalakası bir tim desteklenmesi bu yüzden türk güvenliğine kim bastı? hatırlayamadım

NusaybinLi 

Defacer
Credits
2,020
Rating - 0%
zamaninda index yediklerini görmüstüm 2 kere turk guvenligini gordum.Bi keresindede yabancilarin indexini gordum ama o 5 dk durmadi kaldirdilar

Meras

Guest
Credits
0
Rating - 0%
Börteçindekiler foruma geçmek istediler zamanında hatta redtürk.org alan adıyla giriş yaptılar Mr.Durgut D3NG3 vs sonra cyber warrior dadandı bunlara :D Sözde devletin yanındalar şikayet vs ettiler forum kapanıp ayrılmak durumunda kaldılar.Biriyle çok yakınım hatta bu hafta içi görüşcez :D

hax0r.tr

<?php dAyı ?>
Credits
0
Rating - 0%
aaaa Ayyıldız kek tim şaşırdık mı? Tabi ki hayır neden mi? Çünkü brute hemckirlarindan farkı olmayan sadece isim yapmış birer asalak ordusundan başka bir şey olmadıkları için :D yavaş yavaş kimin ne olduğu ortaya çıkıyor:)

Credits
0
Rating - 0%
Bi kere onun adı mehmet ismail telli değil mehmet ishak telli. Bizim milletimiz kim vatan icin bişiler yapmaya çalışıyorsa onları taşlamayı sever zaten bi kere o kağıdı hazırlayan dümenci arkadasla tanışmak istiyorum daha adamın ismini öğrenin ondan sonra dümenler hazırlayın :)

Users who are viewing this thread