Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Aranızda elbet oyunları hile ile oynamayı seven arkadaşlarımız vardır. Son zamanlarda hiç bir oyun yapımcısı firması, kullanıcıların memnuniyeti açısından oyunlarındaki hileleri tamamen bitirmek üzerine çalışıyor. Elbet de bitiremediği için çözümü donanım banı, bilgisayar banı gibi şeylerde buluyor. Ben de sizlere bu konumda donanım banı nasıl kaldırılır onu anlatacağım.

View hidden content is available for registered users!

Öncelikle TMAC adlı programı indirmemiz gerekiyor.
View hidden content is available for registered users!
Buraya tıklayarak resmi indirme sitesine gidebilirsiniz.
Evet TMAC Programından MAC adresimizi değiştirmeden önce (Mac adresiniz tamamen değişmez ancak öyle gözükür.)
Windows Tuşu+R Kombinasyonuyla veya windowsun arama bölümüne gelip "Çalıştır" yazıyoruz ve açıyoruz.
Açılan yere regedit yazıp Enter'a basıyoruz.
1590651486717.png
Karşımıza gelen bölümden, HKEY_CURRENT_USER'e tıklıyoruz, ve o klasördeki sayı kombinasyonunu siliyoruz.
1590651612074.png
Ardından HKEY_CURRENT_USER > Software > Microsoft'a geliyoruz. Ve oradaki sayı kombinasyonunu da siliyoruz.
1590651698567.png
Bu işlemlerden sonra başka bölüme bakacağız.
HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Microsoft'a geliyoruz. Cryptography adlı dosyaya tıklayıp Sağ taraftaki MachineGuid siliyoruz.
1590651846362.png
Bu işlemleri tamamladıktan sonra hemen ardından TMAC adlı programımızı açıyoruz.
Random MAC Address butonuna tıklıyoruz, 3 seçeneği de tikleyip Change Now! butonuna tıklıyoruz.
Bunu yaptıktan sonra her şey bitmiştir. Bilgisayarınıza Restart atın ve oyununuzda hilenizle beraber keyfinize bakın!
Eğer MAC Adresinizi geri düzeltmek isterseniz TMAC programını açıp, Restore Original'a tıklamanız yeterlidir
1590652308731.png
İyi forumlar.

S

skeww

Aranızda elbet oyunları hile ile oynamayı seven arkadaşlarımız vardır. Son zamanlarda hiç bir oyun yapımcısı firması, kullanıcıların memnuniyeti açısından oyunlarındaki hileleri tamamen bitirmek üzerine çalışıyor. Elbet de bitiremediği için çözümü donanım banı, bilgisayar banı gibi şeylerde buluyor. Ben de sizlere bu konumda donanım banı nasıl kaldırılır onu anlatacağım.

[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
bakalım

Fabriel 

FabSec Lab.
Credits
25
Rating - 100%
Özellikle hile yapanlar genelde donanım yasağı sık atılıyor.Bende bu duruma maruz kalmıştım haksız yere.

Random ban atıldığı için sadece tek bir hwid yasağı kaldırmak geçerli olmuyor o makinada hesap açıldığı anda 1 saat sürmeden otomatik hesap ban yer.

Eac hile sistemini 3 sene önce atlatıp geçiyordum.Oda uzun vaadeli olmadı oyunun fişini çektiler en sonunda.

Donanım yasağı kaldırmak için ücretli satış yapan rus siteleri vardı adresini hatırlamıyorum

tek bir donanım yasağı atıldıysa hardware o zaman mac adresi işe yarayacaktır.Ama birden fazla ise o zaman sıkıntı.

physical_memory
cpu_stepping
cpu_num_cores
gpu_vendor_id
gpu_device_id
cpu_vendor
cpu_family
cpu_model

Credits
2,256
Rating - 0%

[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
Bklm

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Özellikle hile yapanlar genelde donanım yasağı sık atılıyor.Bende bu duruma maruz kalmıştım haksız yere.

Random ban atıldığı için sadece tek bir hwid yasağı kaldırmak geçerli olmuyor o makinada hesap açıldığı anda 1 saat sürmeden otomatik hesap ban yer.

Eac hile sistemini 3 sene önce atlatıp geçiyordum.Oda uzun vaadeli olmadı oyunun fişini çektiler en sonunda.

Donanım yasağı kaldırmak için ücretli satış yapan rus siteleri vardı adresini hatırlamıyorum

tek bir donanım yasağı atıldıysa hardware o zaman mac adresi işe yarayacaktır.Ama birden fazla ise o zaman sıkıntı.

physical_memory
cpu_stepping
cpu_num_cores
gpu_vendor_id
gpu_device_id
cpu_vendor
cpu_family
cpu_model
Evet, bunun için bir tool buldum işe yarayan ancak içinde backdoor vs. olduğu için paylaşmadım. Foruma zararlı içerikler sunmak istemem.

Credits
101
Rating - 0%
Eline emeğine sağlık karecim hileyle filan işim olmaz ama tek bir kelimesini bile atlamadan okudum çok kaliteli bir makale olmuş.

gaddaramca 

"Vur şanlı silahınla, gönül mülkü düzelsin"
Credits
13,384
Rating - 100%

[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]

Credits
13
Rating - 0%

[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]

Users who are viewing this thread