Banka Kartları Hk help (1 Viewer)

End

Credits
237
Rating - 0%
İnternet de e-cüzdan olarak kullanabileceğim , Bana eft yapabilecekleri Sanal kartlar nelerdir bilen var mı ?
Banka hesabı kullanmıyorum , Ticaret yapıp parayı nasıl elime geçirebilirim ?

Clintwood

x7style
Credits
4,152
Rating - 100%
eft yapamazlar, eft bankalar arasında olan bir işlem. papara kullanabilirsin, atmden yatırma işlemi yapabilirler sadece, ayrıca hesapları varsa hesaptan hesaba atabilirler. eft işlemi olarak ininal alabilirsin. Gönderen kişiye bankayı ing olarak seçmesini söyle, hesap numarasına gönderim yapacak. kartının 24 numarası senin hesap numaran. İstanbul seçecek şube de genel müdürlük yani 001 veya 1 olarak geçer kod. klasik sistem sabah 9 akşam 5 kapanış

End

Credits
237
Rating - 0%
Anladım Çok sağol. Başkasının bana eft yapabileceği bir e-cüzdan olmaması para atamaması çok kötü bir durum. En güvenilir İninal gibi gözüküyor. İninal kart'da paramı nasıl çekerim

Credits
0
Rating - 0%
Anladım Çok sağol. Başkasının bana eft yapabileceği bir e-cüzdan olmaması para atamaması çok kötü bir durum. En güvenilir İninal gibi gözüküyor. İninal kart'da paramı nasıl çekerim
Yaş kaç ? 18den büyüksen iş bankasından hesap aç. 5 kuruş para almıyolar. Çoğu işlem ücretsiz

End

Credits
237
Rating - 0%
eft yapamazlar, eft bankalar arasında olan bir işlem. papara kullanabilirsin, atmden yatırma işlemi yapabilirler sadece, ayrıca hesapları varsa hesaptan hesaba atabilirler. eft işlemi olarak ininal alabilirsin. Gönderen kişiye bankayı ing olarak seçmesini söyle, hesap numarasına gönderim yapacak. kartının 24 numarası senin hesap numaran. İstanbul seçecek şube de genel müdürlük yani 001 veya 1 olarak geçer kod. klasik sistem sabah 9 akşam 5 kapanış
Yaş kaç ? 18den büyüksen iş bankasından hesap aç. 5 kuruş para almıyolar. Çoğu işlem ücretsiz
Yaş 22 , Sorun şu Ben internette yapıtığım işlemlere güvenmediğimden mesala herhangi bir şey alırken kendi kart bilgilerimi vermek istemiyorum açıkcası.
Şuan Araştırmama göre Sizde bilgilenin PAYCELL diye bir kart buldum başkası eft yapabiliyor. Denizbank alt yapısı ile çalışıyor. Sanırım bu işimi görecek para çekerken ve yollarken de %1 faiz koyuyor bence iyi . 100 Tlde 1 tl cok da bir para değil.

Adamındibi

OROSPU EVLADIYIM
Credits
0
Rating - 0%

Users who are viewing this thread