Basit ama yararlı sql dork üret --> (1 Viewer)

WorthLess

Sevilmeyen
Credits
0
Rating - 0%
Merhaba beyler baştan söylüyorum bilenler için değil bilmeyenler için;

Beyler şimdi en baştan söyliyim sağdan soldan sql dork alarak hiçbir yere varamazsınız.Bunun inanılmaz basit bir mantığı var benim zamanımda işimi bayağı gördü sizinde göreceğine eminim.Adım adım yazalım ki göze de kolay gelsin zaten kolay;
View hidden content is available for registered users!

1) Hedef siteler seçin ve onunla ilgili kelime uydurun kafanızdan (örneğin ben manav sitelerini seçtim manavla ilgili kelime "domates")

2) inurl:"kelime.php?id=" bu dorkta 'kelime' yazan yere kendi kelimenizi yazacaksınız ve googlede dümdüz aratacaksınız yani googleye inurl:"domates.php?id=" yazacaksınız ve karşınıza hedef seçtiğiniz çoğunluğu manav sitelerinden oluşan sql'li siteler gelecek.

3) Seçtiğimiz kelimeleri farklı dillere çevirerek te googlede aratabiliriz böylece yabancı manav sitelerini hedef alırız örneğin domatesten örnek vereyim;
inurl:"domates.php?id=" ---> inurl:"tomato.php?id="

Not;Beyler sitelerde sql varmı diye tırnak işareti eklediğinizde illede sql olması için "You have sql" gibisinden yazılar çıkmasına gerek yok.Tırnak işareti konulduğunda sitede herhangi bir bozukluk oluşuyorsa bile orda sql olma olasılığı vardır.

İyi akşamlar :)

Last edited:

WorthLess

Sevilmeyen
Credits
0
Rating - 0%
Eline sağlık
Eyvallah beyler işinize yaradıysa ne mutlu bana.
Hebele hubele beynim yok kelime yok 0 :p:D Haziri severim biliyosun :cool::D
Beyin kullanmayı diyorm bi ara denemelisin :D sfjkjkfs Kardeşim kendini küçümseme sen ki btc zengini adamsın nasıl beyin yok şimdi sende :) hfshjfs
bakalım.
bakın :)
Çok yararli
İşine yaradıysa ne mutlu bana kardeşim :)

Users who are viewing this thread