Bedava 2 Yıllık Domain + Hosting + Template .com .org vs vs [DENENDİ] (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
28
Rating - 0%
sitenin editleme kısmına geliyosun geldiğin zaman sağ alt köşede > böyle bi işaret olucak ona basıyosun çıkan yerde alta iniyosun orda have questions tarzi bişey soruyo benim ki almanca olduğu için bilmiyorum ne dediğini ama ingilizce kullanıyosan görünce anlarsın basıyosun ona klasik konunun ne ile alakalı olduğunu falan soruyor ordan bulup işaretliyosun yazıyada ingilizce authcode umu alabilir miyim tarzi bişey yazıyosun ama 1 hazirana kadar tatildeler
kusura bakma çok soru sordum ama affına sıgınarak birtane daha sorucam bu code ile hostinge nasıl bağlıcam hosting de auth code aktif bölümü felan mı var

kolekristian

GARİBANIN YÜZÜ GÜLER MİYDİ BE
Credits
201
Rating - 0%
kusura bakma çok soru sordum ama affına sıgınarak birtane daha sorucam bu code ile hostinge nasıl bağlıcam hosting de auth code aktif bölümü felan mı var
öyle olması lazım bulamazsan hostinge de mail yoluyla sorabilirsin

kolekristian

Credits
201
Rating - 0%
2 yıl olduğuna dair bir kanıt varmı elinde, benimkinin 361 günü kaldı yazıyor 2021 de sona erecek yani. Ayrıca 2 yıllık bir plan seçiyoruz diye bir bilgide gözükmedi karşımda nasıl olacak?
adres girdiğimiz kısım varya orda 1 yıl mı 2 yıl mı diğe soruyor dur resim atayım

Credits
2
Rating - 0%
Credits
0
Rating - 0%
Credits
0
Rating - 0%
ımıza çıkan yerden kayıt oluyoruz direk gmail ya da facebook la da olabilirsiniz hı
n 2 şeyden soldakine basın ne anlama geldiklerini bilmiyorum ama ben öyle yap
ldakine basın ne anlama geldiklerini bilmiyorum ama be
s
FTP şeklinde bağlanamıyoruz https://help.jimdo.com/hc/en-us/art...-connect-databases-to-Jimdo-Creator-websites-

KANIT : https://www.kolekristian.com

[Gizli içerik]

sorusu olan varsa yazzsın

edit: eğer sadece .com domainini alıp başka bir hosta bağlamak istiyorsanız https://help.jimdo.com/hc/en-us/articles/115005533903-How-do-I-transfer-my-domain-to-another-host- burda denilenleri uygulayın

kolekristian

Credits
201
Rating - 0%
Farklı bir host firmasına bağlanabiliyor mu? Domaini burdan alacağım fakat parasını verdiğim bir host firması var ona bağlamak istiyorum
şuan site tatilde tatilleri bitisn bakıcam ona eğer olursa bilgilendiririm sizi ama oluyo olması lazım çünkü sitenin yardım kısmında olduğu söylenmiş

R35

Credits
1,808
Rating - 0%
Credits
6,850
Rating - 100%
Credits
0
Rating - 0%
Credits
0