Ücretsiz İllegal İzinli Hosting (1 Viewer)

Credits
385
Rating - 0%
Herkese merhaba arkadaşlar bugün sizlere ilk konumu açtım
İlk önce hostimul.com anasayfada sağ üstte 3 çizgi var ona tıklayalım ordan hosting kısmına dokunalım açılan menüde shared hosting diyelim açılan sayfada en pahalısına gidelim nede olsa bedava en payalı paketin altında “try for free “ ve “see more” yazıcak biz try for free diyip gelen kısımda “ı already own a domain” diyip domainimizi girip use diyelim
Use dedikten sonra aşağıya doğru inip bilgileri girin bilgileri sallayın ama maili sallamayın çünkü doğrulama gelicek
Bilgileri girdiniz sayıyorum aşağıya doğru inin ve ordaki kutucuğa basın ve checkout now diyin ve girdiğiniz maile 6 adet mail gelicek ilk hedabınızı doğrulama mailine girin ve mailinizi doğrulayın sonra ns adreslerinin olduğu maile gidin ve domain ns adresini ona göre yapın max 15 dk de site aktif olur sonra host sitesine gidin ve giriş yapın ordan servislerden istediğiniz scripti aktarın suspend yemez
Ama şu durum var ben ios kullandığım için bende gözüküyor olabilir andorid veya pc lerde free butonu olmayabilir.
Eğer bir yanlışım olduysa affola
ILIUL

Credits
34
Rating - 0%
Agab dun paylasiimmi dedim kullanmiştim eline saglik arkadaşlar suspend atmiyor fakat yaniltici yediriyor ve sc saglam olsa olmasa bile site ucuyor 1.2 gune iyi forumlar

Users who are viewing this thread