Ben Kimim ? + Yeni Üyelerimiz için Forum Hakkında Bilgiler / Detaylı Anlatım - Neo (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

RealNeo

Real-Neo | @re6lneo
Credits
0
Rating - 0%
Öncelikle Hepinize İyi Forumlar Dostlarım.
Ben Neo,bu gün yeni gelen üyelerimiz için birde benim ağzımdan forum hakkından bilgi vereyim dedim.
Üstelik bu konuyu hazırlarken birde kendimi tanıtmak istedim.

O yüzden bu Konu biraz uzun makaleler içerebilir,isterseniz lafı uzatmadan başlayalım.

Emeğe karşılık sadece Beğeni bırakmanız yeterlidir,iyi okumalar.

View hidden content is available for registered users!
Ben 18 Ocak ( 2020 ) 'den beri buradayım,bir sürü konular paylaştım,bazıları sizler için yararlı ve bilgilendirici konular oldu.Umarım yakında daha da güzel yerlere adım atabilirim.İlgi alanım daha çok Sosyal Medya ve Web Hack.Bu süre içerisinde ise sizlere Forum hakkında aldığım bilgileri ve bu güne kadar anladıklarımı yani Forumda neler yapmamız gerektiğini anlatacağım.Kullanıcı Adım ise en sevdiğim 2 Film karakterinden oluşmaktadır.
View hidden content is available for registered users!

- Neo Holmes -

original.gif source (1).gif

Forum Hakkında biraz bilgiler:

1- Forumda ne gibi konular açabilirim ?

Dostlar bu Forumda daha çok ilgi almak veya da dikkat çekip daha hızlı gelişmek istiyorsanız tabiki de yapmanız gereken insanlara yararlı konular hazırlamaktır.
Bunlardan bazıları Programlama Dilleri hakkında veya da sizinde uzman olduğunuz alanlar hakkında bilgiler paylaşmak.Ama çoğu üye artık forum'a sosyal medya hakkında bilgiler almak ve hesap çalmak gibi konuları okumak için geliyor.Tabiki de böyle konular da hazırlaya bilirsiniz,Sosyal Medya üzerinde Hesap Çalma vb. şeyleri daha detaylı anlatarak paylaşabilirsiniz.Forumda asıl amacınız insanlara yararınızın olması ve bilgilendirici konularınızın Forumda yer almasıdır.Bu şekilde hem diğer üyeler hemde sizler daha çok gelişmiş olursunuz.

2- Nasıl Rank ( Rütbe ) Atlarım ?

Forumda daha başarılı olmak için çabalamanız gereklidir,ve ne kadar çok geliştiğinizi ise sizlere Rank'larınız gösterir.Rank atlamak için yapmanız gerekenler bir süre boyunca Forumda kalıcı olmanız,diğer konulara yorum yapmanız,ilgi göstermeniz ve başarılı konular hazırlayıp güzel miktarda Beğeni almanız.Rank atlamanız için yapmanız gerekenler ve Rankların ne anlama geldiğini aşağıda size vereceğim Konularda daha detaylı şekilde anlatılmaktadır.

Nasıl Rank Atlarım ? - Tıkla & Rank'lar Ne Anlama Gelir ? - Tıkla

3- Kurucu veya da Yöneticiler Kimler ?

Eminim yeni gelen üyeler Forumun yöneticileri veyada kurucusunun kim olduğunu merak etmiştir.O yüzden sizler için hepsini buraya bırakıyorum,kendilerine de burdan sevgiler/saygılar <3

Kurucu ( Owner ) - @Mectruy
Yöneticiler ( Admins ) - @Anarchosa & @Code Red & @Nobody & @Hector & @Lamb

4- Diğer kişiler ile Nasıl iletişime geçerim ?

Dostlar eğer sorularınız veya da merak ettiğiniz konular olursa SpyHackerz'in resmi Telegram grubuna gelerek her hangi bir kişi ile iletişime geçebilirsiniz.Forum üzerinden PM Atma özelliğinizde mevcut,ama PM atmanın yolu Rütbe atlamaktır.Yani Gezgin gibi rütbelere sahib olan üyeler Forum üzerinden özel mesaj atamaz.Telegram grubumuz her gün bol sohbetli aktif bir gruptur.Link'e tıklayarak gidebilirsiniz.

SpyHackerZ Resmi Telegram - Tıkla
SpyHackerZ Resmi Telegram Kanalı - Tıkla

5- Kullanıcı Adı'mı nasıl değiştire bilirim ?

Eğer kullanıcı adınızı değiştirme kararı aldıysanız tek yapmanız gereken herhangi bir Admin veya da Kurucu ile iletişime geçme.Bu seçenek maalesef Ayarlar kısmında bulunmamaktadır.

6- Resmi SpyHackerz Sosyal Medya Hesapları

Sosyal Medya üzerinde resmi SpyHackerz hesapları da bulunmaktadır,isteyen takip edebilir.

Instagram - Tıkla
Twitter - Tıkla
YouTube - Tıkla

7- İmza Nasıl Eklerim ?

İmza özelliği her bir konuya yorum yaparken veya da konu paylaşırken aşağı kısımda gözüken metin/video,fotoğraftır.
İmza eklemek için yapmanız gereken şey zaman içerisinde Gezgin/Level2 gibi Rütbelerden kurtulmanız.Otomatik olarak daha sonra Ayarlar kısmından İmzanızı düzenleyip ekleyebilirsiniz.

8- Forum Kuralları Nelerdir ?

Bu Konuya giderek Forum Kurallarını Detaylı bir şekilde okuyup öğrenebilirsiniz.

Forum Kuralları - Tıkla

Last edited:
Credits
19
Rating - 0%
Ben Neo,bu gün yeni gelen üyelerimiz için birde benim ağzımdan forum hakkından bilgi vereyim dedim.

O yüzden bu Konu biraz uzun makaleler içerebilir,isterseniz lafı uzatmadan başlayalım.

[Hidden content][Hidden content]
iyi forumlar

Baristec

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
291
Rating - 0%
El

eline sağlık

Credits
0
Rating - 0%

Bakalım

Credits
0
Rating - 0%

[Hidden content]
[Hidden content]
M.o Oldum Kanka

Credits
0
Rating - 0%

eline sağlı
k

Credits
0
Rating - 0%

bakalım

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread