Bir babanın ricasi (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Kıymetli kardeşlerim sizden bir baba olarak bir ricam var.

7 yaşında mert adında bir oğlum var tabletten Dr driving 2 adında bir oyun oynuyor bu oyunda bütün arabaları açmak istiyorum kaç gündür ağlıyor huysuzluk yapıyor bende elimden geleni yapıyorum araştırıyorum ama nasıl yapabileceğimi bilmiyorum bilsem ki parayla CD sini satıyorlar alıp bir şekilde kurdurtucam ama o da yok. İnternete araştırdım apk hile ve indirdim kurdum kaldırdım ama ne yaptıysam bütün araçları onun istediği gibi açamadım.

Sizden bir baba olarak rica ediyorum bu işi ben nasıl çözerim yada İstanbulda bunu hallettirebilecegim bir yer varmı

Saygılarimla

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Google Play'da satın alma bug'u bulunmakta. PM'den ulaşırsanız size detaylı olarak anlatabilirim, bu sayede sadece tüm arabaları değil tüm oyununun kilitlerini açabilirsiniz.

Credits
0
Rating - 0%
Kıymetli dostum ilgin için çok teşekkürler ben bu apk mi ne ne kadar varsa indirdim inan açamadı arabaları hatta apk indirilen diye telefonuma ekstra bir para yansıttı bir site bir dünya virüs yüklemesi.

Eğer bu link araçlar açık hali ise çok güzel olur değilse para hilesi ve ise bu zıkkımı parası ne ise ödeyip alıcam artık çünkü şu oyun bizi çileden çıkarttı ve söz vermiştim oğluma oda bana baba bana söz verdin diyor kaldım ortada

Credits
38
Rating - 0%
Kıymetli dostum ilgin için çok teşekkürler ben bu apk mi ne ne kadar varsa indirdim inan açamadı arabaları hatta apk indirilen diye telefonuma ekstra bir para yansıttı bir site bir dünya virüs yüklemesi.

Eğer bu link araçlar açık hali ise çok güzel olur değilse para hilesi ve ise bu zıkkımı parası ne ise ödeyip alıcam artık çünkü şu oyun bizi çileden çıkarttı ve söz vermiştim oğluma oda bana baba bana söz verdin diyor kaldım ortada
Şöyle uygulamalarla ücretsiz hile yapabilirsiniz hocam adları feeedom lucky patcher güçlü hile programları

Users who are viewing this thread