bir konu hakkında yardım istiyorum o kadar (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
merhaba adımı vermeyeceğim çünkü gerek yok herneyse
biri benim hakkımda çalıştığım yeri verip şu kızın instagram adını verebilir misiniz demiş
ve ben daha 14 yaşındayım yani bunu yazan kişi pedofili veya sapık biri
bu olayı ben itiraf sayfasından öğrendim bana da bir arkadaşım screenshot attı
ve asıl olaya gelecek olursak.
bana pc veya android instagram hesap çalma uygulaması veya sistemi gösterebilir misiniz çünkü bu kimin başına gelse korkar
yani peşimde bir sapık var ve benim hakkımdaki niyetini de bilmiyorum instagram adımı alıp her şeyi yapabilir o yüzden ben ilk önce davranmak istiyorum lütfen bana yardımcı olun

ve bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek önerileriniz ?

itiraf sayfasını çalıp kimin yazdığına bakmak istiyorum benim hakkındaki düşünceleri cinsellikte olabilir yani açıkçası peşimde bir sapık var
bunu aileme söyleyeceğim ilk işim o olacak ama hesabı çalmak istiyorum ve kim yaptıysa öğrenmek istiyorum konuyu daha detaylı anlatmamı isteyen kişilere instagramdan anlatabilirim veya buradan fark etmez ben sadece yardım istiyorum

yardım edecek olan herkese teşekkürler <3
instagram adım : rosa.q_
kişisel hesabım değil bu verdiğim hesap yedek hesabım

teşekkürler

Credits
0
Rating - 0%
Kardesim git polise ver amk
polise vermeyi bende akıl ediyorum ama kim olduğunu bulmadan yapamam zaten kim olduğunu bulduktan sonra mahkemeye kadar da götüreceğim peşimde sapık var amk
takip falan eder beni bi köşeye çeker engel de olamam yani bu ciddi bir konu o yüzden sen yardım edemiyosan bile yardım edecek biri varsa yönlendirir misin?

KatiB 

The Legends Will Die When Forgotten
Credits
725
Rating - 100%
İtiraf sayfasının sahibine yazabilirsin. Öncelikli olarak ailene söyleyip beraber polise gidebilirsiniz. Hesabı alsan bile adam sohbeti silmiştir kalmaz. Silmemişse bile o kişi de sahte hesaptan yazmış olma ihtimali de var. O yüzden kendini daha fazla sıkıntı içinde koymadan ailene söyleyip polise gitmelisiniz.

Credits
0
Rating - 0%
İtiraf sayfasının sahibine yazabilirsin. Öncelikli olarak ailene söyleyip beraber polise gidebilirsiniz. Hesabı alsan bile adam sohbeti silmiştir kalmaz. Silmemişse bile o kişi de sahte hesaptan yazmış olma ihtimali de var. O yüzden kendini daha fazla sıkıntı içinde koymadan ailene söyleyip polise gitmelisiniz.

yardımcı olduğun için teşekkür ederim kendimi aşağılık ucube gibi hissetmeye başlamıştım. çünkü diyer insanlar. bu olaya gülüp geçti
yardımcı olduğun için teşekkür ederim.

Users who are viewing this thread