SSS Birisi Konumu Kopyalayarak Paylaşmış, Ne Yapabilirim? (1 Viewer)

Credits
28,227
Rating - 0%
Merhaba Değerli SpyHackerz Üyeleri !

Paylaştığınız bir konuyu başka bir üye kendi konusu gibi paylaştı ise ne yapabilirsiniz?

Çoğu kez herkesin başına gelebilen bu Konu Kopyalama durumun çözümünü anlatacağım.

Eğer birisi sizin uğraştığınız bir konuyu kopyalayıp yeni bir konu olarak paylaşmış ise şikayet edebilirsiniz.

Öncelikle: Konunuzun paylaşıldığını farkettiniz, yapacağınız işlem çok basit.

Öncelikle kopyalanan ilgili konuya gelip, "Raporla" seçeneğine tıklamanız yeterli.

-
xdısj.png
-

Ardından Rapor içeriği olarak: Bu konu benim konumun kopyası, Benim Konumun Linki: spyhackerz.org/konu olarak iletiyorsunuz.

askdjcasddkj.png

Ve bunun sonucunda Yönetim konuyu inceliyor, ve eğer doğru ise Paylaşan kullanıcının "React, Coin" kazandığı miktarı düşürüyor.

Böylelikle tamamen bu sorunu çözmüş oluyorsunuz.

İyi forumlar.​

Last edited:
Credits
260
Rating - 0%
Merhaba Değerli SpyHackerz Üyeleri !

Paylaştığınız bir konuyu başka bir üye kendi konusu gibi paylaştı ise ne yapabilirsiniz?

Çoğu kez herkesin başına gelebilen bu Konu Kopyalama durumun çözümünü anlatacağım.

Eğer birisi sizin uğraştığınız bir konuyu kopyalayıp yeni bir konu olarak paylaşmış ise şikayet edebilirsiniz.

Öncelikle: Konunuzun paylaşıldığını farkettiniz, yapacağınız işlem çok basit.

Öncelikle kopyalanan ilgili konuya gelip, "Raporla" seçeneğine tıklamanız yeterli.

-
View attachment 20257
-

Ardından Rapor içeriği olarak: Bu konu benim konumun kopyası, Benim Konumun Linki: spyhackerz.org/konu olarak iletiyorsunuz.

View attachment 20254

Ve bunun sonucunda Yönetim konuyu inceliyor, ve eğer doğru ise Paylaşan kullanıcının "React, Coin" kazandığı miktarı düşürüyor.

Böylelikle tamamen bu sorunu çözmüş oluyorsunuz.

İyi forumlar.​
adalet mi ? spyhackerz

Users who are viewing this thread