Boşta olan hat kaydetme. (2 Viewers)

Credits
3,159
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar bir sorunum var eski kız arkadaşım var eski numarası 2 yıl önce kapattı Facebook VS de hala o numarası kayıtlı bununla ilgili tekrardan kaydetme şansımız olabilirmi hat sahibinin kimlik bilgileride mevcut yapabilecek olursa ücretli olarak yardım edebilir

A

Anarchosa

Sorun şimdi eski numarasını mı bulmak ?
Veya kız seni terketti de yeni numarasını bulup kaydetmek mi istiyorsun ?

A

Anarchosa

Hayır hocam eski numarasını kapattırdı 2 yıl önce tekrardan kaydettirmek istiyorum
Aynı numarayı tekrar almak istiyorsanız, neden operatörünüzle görüşmüyorsunuz aynı numarayı tekrar veremiyor mu ?

Credits
0
Rating - 0%
2 yılı geçmişse vermez 6 ayda hat senden düşer 2 yıl içinde de geri almana izin verir 2 yılı tam olarak doldurdursan geçmiş olsun dua et biri almamış olsun

Credits
3,159
Rating - 0%
Aynı numarayı tekrar almak istiyorsanız, neden operatörünüzle görüşmüyorsunuz aynı numarayı tekrar veremiyor mu ?
Norveç'te yaşıyorum çunkü.
2 yılı geçmişse vermez 6 ayda hat senden düşer 2 yıl içinde de geri almana izin verir 2 yılı tam olarak doldurdursan geçmiş olsun dua et biri almamış olsun
Almanın bir yolu yokmu peki şuan hala alan yok

Credits
0
Rating - 0%
Norveç'te yaşıyorum çunkü.

Almanın bir yolu yokmu peki şuan hala alan yok
şuan hala alınmamışsa mantıken alabilirsin demek oluyor bu ?
norveçteysen alıp kargolatmak gibi bir şansın yok tr den birini bulup simkartı almanız lazım şubede imzalanması gerek

Users who are viewing this thread