[Bomba Konu]Ettercap Kullanım Site Hackleme (1 Viewer)

JFoundlow 

</ÖLÜ>
Credits
145
Rating - 0%
NOT:Başından Sonuna kadar okuyun bu seneryoyo başka bilgiler üzerindede yapabilirsiniz İnternetten başka videolarda izleyebilirsiniz bu örnek bir video

Selamün Alyküm Arkadaşlar Bugün Sizlerle Ettercap kullanım videosu paylaşıcam ama önce biraz konuşayım Ettercap Ağdinleme programıdır

Yani Ağya Sızdık 2 pc ve bu pclerin girdiği siteler ve e-postaları gözükür Şimdik Bu Bizim Site Hacklemede Nasıl Kullanıcaz dersiniz ağya Sızdınız pclerin hangi sitelere girdiğini gördünüz ve pc sahibinin bir web sitesi var bu web sitesini mail yollıuavaksınız örnek:

Sayın Bilmemle sitesi saihibi bilgisiyarınzda virüs bulunmaktadır virüs girdiğiniz siteleri ,baştığınız tuşları ,ekran görüntünüzü analiz ediyor bu virüsten kurtulmak için şu virüs programını inidirin sitenizin güvenliği için

Saygılarla ......... mail yolladınız

indireceği program trojen olucak indirecek keyloger çalıştırdınız siteye giriş yaptı

Admin

admin123048392

geldi admin panelini ekran görüntüsünden görüceksiniz bu kadar.

Yani Sosyel Mühendislik

Sanalda Her Bilgiyi Kullanabilirsiniz mesela bunun gibi

Ettercap video-

A

Anarchosa

Ettercap dediğin gibi sadece ağı dinler ve veri çekersinn bu doğru.
Fakat aynı apartmanda aynı ağa bağlı olduğunuz birinin websitesi olacakmış da bilmem ne olacakmış da bunlar hikaye. Bu şekilde seri site hacklenmez.
Komşunun kıçı kırık sitesini hacklemişsin veya hacklememişsin ne fark eder zaten SSL setrifikası varsa bu tür yazılımlar SSL sertifikalı sitelerin içerisinde döndüğü verileri okuyamıyor.
Ağı dinlemek için gayet güzel bir yazılım. Fakat site hacklemek için değil.
Wiresharkı da öneririm.

JFoundlow 

</ÖLÜ>
Credits
145
Rating - 0%
Ettercap dediğin gibi sadece ağı dinler ve veri çekersinn bu doğru.
Fakat aynı apartmanda aynı ağa bağlı olduğunuz birinin websitesi olacakmış da bilmem ne olacakmış da bunlar hikaye. Bu şekilde seri site hacklenmez.
Komşunun kıçı kırık sitesini hacklemişsin veya hacklememişsin ne fark eder zaten SSL setrifikası varsa bu tür yazılımlar SSL sertifikalı sitelerin içerisinde döndüğü verileri okuyamıyor.
Ağı dinlemek için gayet güzel bir yazılım. Fakat site hacklemek için değil.
Wiresharkı da öneririm.

Sırasıyla Reis Kıçı Kırık Kırık tır Ben Hedef Site Hackleme Demedim Sita Hackeleme Dedimsneaky:

JFoundlow 

</ÖLÜ>
Credits
145
Rating - 0%
seri site hacklemek bir şey katmaZ bence zone kasmak gibi birşey ben hedef siye yönelirim sunucusunda güzel siteler varsa alırım aşşağıya

JFoundlow 

</ÖLÜ>
Credits
145
Rating - 0%
makalenin başındada yazdım başka bilgileri bu seneryoya uydurabilirsiniz diye yani reis böyle demen kalbimi kırdı:)

Users who are viewing this thread