Bunu hangi geri beyinli arkadaş yaptı (1 Viewer)

A

AsosyalHatun

Ben burdan biri yaptımı dedim gökbörü, küfür ırkçılık yasak diyorsunuz bana edilmeyen küfür argo laf kalmadı bana şimdi sakın küfürden bahsetmeyin

Credits
20
Rating - 0%
Ben burdan biri yaptımı dedim gökbörü, küfür ırkçılık yasak diyorsunuz bana edilmeyen küfür argo laf kalmadı bana şimdi sakın küfürden bahsetmeyin
Sana SpyHackerz Ailesinden Kimse Küfür Etmedi Eden Varsa Cezası Kesilecektir Bunu Forumun Aık Bölümünde Değil admine bildiriceksin yaptınız olarak çoğunuk Yapman Hiç Doğru Değil Sana Burdan Biri Küfür Argo Laf Eden Varsa Bildir Cezası Kesilicek Bunun Kim Yaptığından Emin Olmayarak Buraya Bu Şekile Yapman Doğru Değil Konu Fazla Tartışma Yaratmanız Hoş Olmaz Admin İle Görüüşme Yapınız !

A

AsosyalHatun

Cezası kesildi doğru "İsko banlanmaz sen merak etme :D" cevabını aldım bunu göreceğine onları görseydin keşke adminlerde gördü nickini vermiyim, ve hiç bir tepki verilmedi. bence uzatmada işine bak

Credits
0
Rating - 0%
Cezası kesildi doğru "İsko banlanmaz sen merak etme :D" cevabını aldım bunu göreceğine onları görseydin keşke adminlerde gördü nickini vermiyim, ve hiç bir tepki verilmedi. bence uzatmada işine bak
İsko'yu reelde tokatladım için rahat olsun.

A

AsosyalHatun

Benim içim rahat cezası kesilir dedide ona güldüm ben ceza falan kesilmedi

I

Isko~

kim neyi tokatladi :D guzelce iftar yaptim geldim bedelcigim sana belcikaya pasaport bile ayarlamazlar :D mk

I

Isko~

ve ayriyetten pkklilari burda istemiyoruz ! firtina banned :D benim 4 M tekerler senin arabanin degeri firtina :D ayik ol

R

RicoDiaZ

eski sitene ben çakmıştım bunuda kırbaçlarlar yakında fake zoneye bu kadar sinirlendiysen bide index görsen way haline way :D :D

I

Isko~

eski sitene ben çakmıştım bunuda kırbaçlarlar yakında fake zoneye bu kadar sinirlendiysen bide index görsen way haline way :D :D
illegalsecurity si vardi bide bunun kanka :D telden girip title'e says verdim :D tamamen siteyi kapatti :D

R

RicoDiaZ

illegalsecurity si vardi bide bunun kanka :D telden girip title'e says verdim :D tamamen siteyi kapatti :D
Aynen ordan bahsediyorum bende gitmiş hosting almış bide basınca ağlıyor :D şimdi biraz beynini çalışılıştırıp vps geçmiş paraya kıyıp :D

Users who are viewing this thread