Bunun Cozumunu Bİlene Ne İsterse Salİnacak (1 Viewer)

Credits
2,256
Rating - 0%
Arkadaşlar bir abimiz kaçak redmi note 9 almış arkadaşoyla aynı anda almış ama abi inki nde ping sorunun var bazıları IMEI felan dedi bazıları birşey dedi de anlamadık Arkadaşı ylq aynı nette aynı yerde Deniyoruz onun MS 80 abinki 300 sitelerde felan böyle ping var yhani Çözebilrn ne isterse SALİNACAK

Fatih Terim

Bu Kez Elinizden Değil Tutacaklar Ensenizden !
Credits
1,503
Rating - 100%
Kardeşim Miui 10 ise 11 yap.
12 de olabilir ama ben 8 Pro kullanıyorum çok şarj yiyor.

Global room "MI" yükle ya da EU 'da olabilir.
Modem arayüzünü kontrol et.

Ben Miui Global 11.0.06 kararlı room kullanıyorum.
Aynen Bir Ara Benjm Telefon Su Gibi Akıyordu Bataryası (Mi 8 Lite)

Kaisareia 

GrandPa™
Credits
31,973
Rating - 100%
Nasıl yükseltilir ayarlar güncelleme giriyorum son surum diyor ztn

Sonsa Miui 12 dir Youtube'da arama yap glabol mi 11 room nasıl yüklenir gibisinden bu arada yeni room atacağım için kayıt dışı cihaz olduğundan dolayı imei'si silinir haberin olsun. Muhtemelen bootloader açıktır.
Amaaaan hiç kafamı yoramam diyorsan bi telefoncuya git abi benim cihaza "PGGMIXM 11.0.6.0" room at de 50 TL filan ister. Muhtemelen MiFlash Pro diye bi program kullanıyorlar.

Credits
2,256
Rating - 0%
Sonsa Miui 12 dir Youtube'da arama yap glabol mi 11 room nasıl yüklenir gibisinden bu arada yeni room atacağım için kayıt dışı cihaz olduğundan dolayı imei'si silinir haberin olsun. Muhtemelen bootloader açıktır.
Amaaaan hiç kafamı yoramam diyorsan bi telefoncuya git abi benim cihaza "PGGMIXM 11.0.6.0" room at de 50 TL filan ister. Muhtemelen MiFlash Pro diye bi program kullanıyorlar.
Yhaw uğraşmam sikerim böyle kalsın

Users who are viewing this thread