Cümleten Selamun Aleyküm (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Merhabalar Forumda yeniyim.

Insallah rabbim izin verirse sizlerle uzun zaman hiç ayrilmadan devam ederim.

Öncelikle C# , vb.net , web hack , oyun yazılımları ve bir çok bilgilerimi sizle paylaşmak ve yeni tecrübeler ögrenmeķ isterim. Şimdiden Herkese Kolay gelsin

☪ΞΠƮΞΓ-ϾØÐΞ☪

Credits
0
Rating - 0%
Hoşgeldin Kardeşim, İnşallah Kalıcı Olursun , SpyHackerz Adına Güzel Icraarlerde Bulunursun, iyi forumlar,

B

Byb!r@

hoş geldin bende oyun yapımcısıydım :) hangi oyunları yaptın ?

Axis

5566
Credits
0
Rating - 0%
Aleyküm Selam , Hoşgeldin

Credits
0
Rating - 0%
Kardeşim Kavga Çikarmaya Felan Uğraşıyorsan Uğraşma ;)
t.şş.k kafalımısın sen yetme ne kavgasından bahsediyorsun mizah diye bir algı var buna bile bilmiyorsun git şimdi 1 liraya süt iç tatava yapma bana

Credits
0
Rating - 0%
t.şş.k kafalımısın sen yetme ne kavgasından bahsediyorsun mizah diye bir algı var buna bile bilmiyorsun git şimdi 1 liraya süt iç tatava yapma bana
kardeşim mizah yapiyorsun Gıdıklada Gülelim, Ne Kadar Komik eğegeğe

Credits
0
Rating - 0%
Al İşte Ya Kodumun Zigonu wqÇE:gjundsvewq yürügit güldürme beni :D :D
Kardeşim Bak Senin Gibi Seviyemi Düşürmüyorum. Gevşeğin Tekisin Reel De Karşılaşsak Donunu Tutarak Kaçarsın Benle Uğraşma Kardeşim, Haddini Aşma Saygılı Konuş, Karşılığınıda Saygıyla Alırsın.

Credits
0
Rating - 0%
Beyler kavgaya gerek yok konuyu kapatiniz.

Insallah Ilerleyen zamanlarda guzel projeler ve icraatler goruceksiniz. Simdiden planladigim bazi projeler var yazilim ve oyun gelistirme mobil ve pc icin kodlama gibi bilgilerle yazilimlarla ilgili

Credits
0
Rating - 0%
Kardeşim Bak Senin Gibi Seviyemi Düşürmüyorum. Gevşeğin Tekisin Reel De Karşılaşsak Donunu Tutarak Kaçarsın Benle Uğraşma Kardeşim, Haddini Aşma Saygılı Konuş, Karşılığınıda Saygıyla Alırsın.
Fitnessciyim kardeş buyur gel hadi reelde karşılassak felan isminden yaşın ne kadar küçük belli oluyor agaluk nedir ya :QWEw vjhyıq

Credits
0
Rating - 0%
Fitnessciyim kardeş buyur gel hadi reelde karşılassak felan isminden yaşın ne kadar küçük belli oluyor agaluk nedir ya :QWEw vjhyıq
Senin Konuşma Biçiminden Belli Yaşın Kardeşim, Bu ismi Kardeşim seçti :)

Credits
0
Rating - 0%
Benim yaşım 19 bunu çok kişi bilir kendi çapımda 1 haftadır sanaldayım 8 yıl önceden sanala girmiştim lise dönemine girerken bıraktım şimdi üniversite 1 geçtim 19 yaşımda olduğumu belli etsem ne yazar ?

Credits
0
Rating - 0%

Durduk yere atışmaya başladınız. Dikkat edin biraz. Atışlarınızı pm den yapın

B

Byb!r@

Beyler atisiyosunuz beni uzuyorsunuz :)

Credits
0
Rating - 0%
Benim yaşım 19 bunu çok kişi bilir kendi çapımda 1 haftadır sanaldayım 8 yıl önceden sanala girmiştim lise dönemine girerken bıraktım şimdi üniversite 1 geçtim 19 yaşımda olduğumu belli etsem ne yazar ?
19 Yaşındamısın ? Gerçekten Çok Büyükmuşsun :) Neyse Seninle Uğraşmicam :) Hadi iyi Forumlar..

B

Byb!r@

10 dk sonra pc ye geciyom hatirlatin size shell vercem

Credits
0
Rating - 0%
yalnız kardeşim özelden atarsan daha iyi olur başkalarıda uçurabilir.

B

Byb!r@

Bana pm den mesaj atin size vermeyi unutmiyim

HackNology

Esskeetit......
Credits
0
Rating - 0%
Hoş geldin kalici olman dileğiyle...

Credits
0
Rating - 0%
dostum neler biliyorsun bana mesj at bakalım.

Users who are viewing this thread