C# SpyGameBooster / CPU & RAM Düşürücü (1 Viewer)

B

BlackDewil

c# ' ı sevmesemde arada bi lazım oluyor. c#ta ikinci yazdığım proje olan spygamebooster ile karşınızdayım.
mooddY.png

programın genel kullanım amacı oyunlara girmeden önce arkaplandaki gereksiz uygulamaları kapatarak bilgisayarınızın ram ve cpu ' sunu rahatlatması. ama genel olarak işlevlerini bi sıralamak gerekirse ;

İşlevi;

Bilgisayarınızda çalışan tüm işlemleri (proccessleri ) listeler.
Hangi uygulama ne kadar CPU kullanıyor listeler.
CPU / RAM kullanımını yüzdelik bir şekilde görsel olarak ifade eder.
Manual uygulama kapatmaya izin verir.
Boostla butonuna basıldığında otomatik gereksiz uygulamaları kapatarak performansı arttırır.

indirme linki;

View hidden content is available for registered users!

turkspy.pro/Projeler/TurkSpy.Pro-SpyGameBooster.zip

kurulum.txt yi okumanızı tavsiye eder , bir sorun çıkarsa pm atmanızı da rica ederim. iyi forumlar :)

Credits
0
Rating - 0%
Kafan mi kıyak birader? DnSpy ile kodlari alip yayınlayınca hacker mi olacan? Ben o programı obfuscate etsem sen değil senin 50 katın çözemez o mantığı. Boş yapma ilerle
skdhfdksfjsdkhfsjdfs senin yazdığın yazılım programlarının çoğu dll dosyalarını derleyip lisans üreten biriyim dostum :D saygı ne diyeyim?

B

BlackDewil

skdhfdksfjsdkhfsjdfs senin yazdığın yazılım programlarının çoğu dll dosyalarını derleyip lisans üreten biriyim dostum :D saygı ne diyeyim?
Bende senin güvenip şifrelerini girdiğin çoğu yeri omuzlamış biriyim durduk yere gelip artistlik yapıyor muyum?

Credits
0
Rating - 0%
Kardeşin eline sağlık bir süre sonra kasma yapıyor ama oyunların sistemin de değişiklik yapıyorb

Users who are viewing this thread